bugün

acun ılıcanın takımına karşı güntekin onay ın takımının yapacağı gösteri maçı.

cumartesi günü fb ve gs veteran takımlarının final maçı öncesi yapılacak olan gösteri maçına acun un takımı ;
acun,3 adam , murat boz olacak güntekin onayın takımını hakkında bilgim yok malesef.
tv 8 den naklen yayınlanacaktır.
acun boş bir insan olduğundan bu tip şeyler normal. bir insanın aklı sadece futbola çalışırsa olacağı bu. bi kanalda gece gündüz futbol mu yayınlanır soguttunuz.
Acun yakında mahalle maçları turnuvasi yapıp onları da yayınlar. Yap da yayınlamanın mantığı nedir hacı kalfa.
Boş işler bakanı acunun yeni oyunu.
ulan adam halı saha maçından bile reyting kazanıyor..
ne diyeyim Allah akıl versin bunları izleyenlere...
acunun futbolculuk çapını canlı olarak göreceğimiz maçtır. daha önce survivor'da filan jeneriklik goller attığı maçların montajlı görüntülerini veriyordu, bakalım şimdi canlı yayında atabilecek mi gol göreceğiz vaziyeti.
Tv8 ekibinden oluşturulmuş ve ntvsporun ekibinden oluşturulmuş kadrolar ile yaptıkları gösteri maçıdır. ilkokulda pet şişe ile oynarken daha iyi oynuyorduk. Rekabet olmasa da sıradan halısaha maçı gibi. En azından böyle bir organizasyon olması güzel, keyifli.
görsel

Niye bu acik televizyonda hicbir fikrim yok. Ama murat boz yeri dovdu az once...

Edit: yeri dovdu movdu ama golu de atti!

Edit:Ikinciyi de atti!

Ben editlerken gol atiyor adam. Totem yapiyorum hahahah

Huharca gol attirtiyorum tv8'e yoksa bu ibrahim kim gol atmak kim hajajajaj
Murat boz güzel gol ile hem maçın, hemde takımının ilk golünü attı.
Aşırı zevksiz maç. Evet.
tv sahibi olunca yapılacak ufak şımarıklıklar diyebiliriz galiba bu olaya.murat boz futbolda da iyi. bir işi de becereme lan. yeter yıllarca çıtayı yükselttiğin. türk erkeğinin başına bela olarak mı gönderildin kardeşim.
ntvspor'un futbolun saha kısmıyla olağanüstü alakasız olduğunu göstermiş olan maç.
evren göz dışında toptan anlayan yok.
acun'un yine kendi halı saha maçlarını insanlara izlettirme çabası. her programında aynı şeyi yapıyor ve bundan acayip keyif alıyor. ben olsam utanırdım.
Murat bozu, eseri falan gorunce kahkaha atan bi tek ben mi varim? Saka gibi.
tv8'in baya baya farka gideceği maç.

burada tabi acun'un çalışanları ile arasında geliştirdiği ilişki önemli. bir patron-çalışan gibi değil, arkadaş gibiler adeta.
bunu survivor sezon finalinde de gördük, dominikte neler yapmış adam çalışanlarıyla.

işte buna biz "azmi inovasyonla birleştirmek" diyoruz.

zira, ntvspor'a baktığımızda arkadaşlık, dostluk tv8 gibi değil. bu yüzden hezimete uğramaları kaçınılmaz.
Ntvsporda metin tekin ve rıdvan dilmenin eksikliğinin hissedildiği maÇ. Olsalar daha zevkli maÇ olurdu şüphesiz. Güntekin de gelmemiş, galatasarayın maÇıyla Çakıştığı iÇin heralde.
irem kananın erkek olmasının şaşkınlığını yaşıyorum şu an.
Eger tv8 kazanirsa buraya yaziyorum sozluk benim sayemde kazanir. Totemgirl ilan ediyorum kendimi!

Tv8 sayemde cosuyor sozluk!

Ibrahim tabii ki benim sayemde gol atiyor. Ibrahim yahu ibrahim!
ibrahim'in yanlışlıkla gol attığı, Eser'in ise bidon gibi vücuduyla savunma yaptığı maç. Amatörlük nedir nasıl olunurun cevabı niteliğinde, ibret alıyoruz.
spiker abimiz maaşını veren adama acun diyemiyor, acun bey dese olmaz, mecburen acun ılıcalı diyor. sen siz sorunsalı gibi birşey. ofis hayatında nice koçyiğitlerin ömrünü yemiştir bu muhabbet.
maçı tv 8 verince spikerlerin paso acunu övdüğü maç oluyor.

'' acun çok süper pas trafiği yapıyor, ntvspor acunun bu pas trafiğini durduramayınca murat boz atıyor. yine acun asist yaptı. acuna önlem almaları lazım. buradan zor oluyor, imkanım olsa sahaya inip acunu yalıcam sevgili fikret ''

tabi son cümleyi söylemedi ama söylerse şaşırmam. ulan hala acun acun konuşuyor yazarken.
Şike li maç aq.
Ntvsporun pas verir gibi al abi benim topumu dercesine kaleye gittiği, tv8 in özellikle de murat bozun ise hiç acımadığı maç olmuştur.
murat boz un yaklaşık yarım düzine gol atarken saçının bir telinin bile bozulmaması , hiç terlememesine ayar oldum. lan olm bi yüzün gözün dağılsın bi bişey olsun aq.
Milletle tasak geçilen maçtır. Arkadaş iki kanal arasında yapılan maçı TV de canlı vermek nedir?
böyle bir maçın oynanmasından ve izlenmesinden dolayı rahatsız olanlar var. gerçek sebeplerini açıklayabilirler mi?