bugün

bugün 163. yıldönümüdür.

özel not = anadolu öğretmen lisesi mezunuyum ve okul numaram 163 idi. (bkz: nostalji)
163 yıl önce ne işe yaradığı belliydi, ama şuan ne işe yarıyor diye merak ediyorum doğrusu. Bu okuldan mezun olanlar üniversite okumadan, öğretmen olamadığı için meslek lisesi statüsünde bile değil.
okumakta olduğum ögretmen lisesi' nin de bu akşam gösteri hazırlamasının sebebi olan gün. Gösteriye herkesi bekleriz.

edit: son 1 aydır bu etkinlik hazırlığından dolayı ders işlenememektedir. Üzgün müyüz? Hayır.
zamanında coşkuyla kutladığımız gün. müdürümüz o gün et ve pilav yaptırırdı. yurtta bayram edilirdi.
capa anadolu öğretmen lisesine müzeden Atatürklü dev Türk bayrağını ingilizceci recep hocam (Recep Tüfenk) ve arkadaşlar astığım günler aklıma geliyor. Herkesin 16 martı kutlu olsun.Nice 16 martlara...
Artık kutlanamayacak olandır. öğretmen liseleri sosyal bilimler veyahut fen liselerine dönüştü. ayrica öğretmen lisesiyken öğretmenliğe verilen ek puan yüzünden bu okulları tercih edenler mağdurlar. ben liseye girdiğimde o hak bana verilmişti şimdi alıyorlar. vay anasını adaletinizi ! $#! $