bugün

Miting için ağaçların kesildiği vahim gündür dostlar. bundan bir kaç ay önce Kılıçdaroğlu geldiğinde aynı meydana, polisleri meydandan en fazla 200 metre uzağında görebiliyordunuz bugün ise durum daha farklı miting alanına uzak yerlerde dahi yolları kapatarak her tarafa polis serpiştirdiler. Dostlar asıl konumuza gelelim Ankara'da ki katliamdan sonra CHP ve HDP mitinglerini iptal ederken AKP mitingleri için ağaç kesiyor.. Bakın bir kaç ağaçtan ne olur demeyin Kocaeli'de de Bursa'da da aynı manzara. daha geçen sene 6000 tane ağaç kesildi bu ülkede! Nereye kadar susacağız sorarım sizlere?! Sırf oy için değer mi bunca şey! Daha 6 gün önce bu cumhuriyetin gördüğü en büyük katliamlardan birini gördük tam 6 gün önce! Şimdi bu ülkenin başbakanı olmak isteyen bir parti başkanı daha kaç saat önce patlama olduğu aklımızdan çıkmamışken çıkıp miting yapıyor! terörün iyisi olmaz diyor! Bak şu işe! Dostlar, biz bu kavgadan alnımızın akıyla çıkacağız, KAZANACAĞIZ.
Suan miting alanindayim. Agaclar da yerinde. Kesilmis agac gorursem foto cekip atacagimdir.
not: işe gidip gelirken hergün 2 kez geçiyorum o yoldan. hiç ağaç söküldüğünü görmedim. varsa ağaç kesildiğinin yada söküldüğünün ispatı yarın gider yerinde incelerim ve fotoğraflarını da çeker burda boy boy yayınlarım.
rdnce dostum sen soygunları, din istismarını görememişsin kesilen ağaçları nereden göreceksin!? http://www.radikal.com.tr...-agaclar-sokuldu-1452884/ Buyur ben sana haberiyle birlikte göstereyim baka baka mutlu ol sizin eseriniz!
Dini işlerle ilgili konu açmayın, forumlarda sakınca doğurabiliyor.
Vatandaş üşümesin diye kesilmiştir.

Hemen şeyapmayın.
3 gün boyunca sürekli telefonumun sabit numaradan aranıp banttan haber edilen miting.

birçok kişiyi telefonla rahatsız etme fikrini ortaya atan kişiye sonsuz küfürlerimi sunuyorum.
O agaclar boy boy.
ağaç sökülmesi haberi için nedense iki kaynak var. zaman ve radikal. bu sitelerideki haberlerin altında ise yorumlar seçeneği yok.

zaman'da paylaşılan fotograf da ilginçtir. sökmüyorlar da, dikiyorlar gibime geldi. (kovaların içinde hazır bekleyen kökünden çıkarılmış! ağaçlar) http://cdncms.zaman.com.tr/2015/10/16/davutoglu.jpg

edit: radikaldeki haber de ilginç, sökülen ağaçların yerine hemen çim ekmişler!

bir mitingdir.
20 yıldır bitiremediği stadyumdan da bahsetti mi akepeliler acaba diye düşündüren mitingtir.
şu durumda miting yapabiliyor olmasından daha rezil bir hadise değildir.