bugün

ilginç bir entrydir.

entry şu;
(bkz: #39887144)

tekrar tekrar okudum, entryde sadece 2 kelime yazıyor: "bir kadın..."

hepsi bu.

ekran görüntüsü de burada:
görsel

bizi 2 kelimelik bilgi ile aydınlatan totonok folmondoko boton gomo nickli arkadaşımıza teşekkürler.

neyse, işin aslı bu değil tabi ki.
totonok arkadaşımız safiye inci başlığına ilk entry olarak aslında şunu girdi;
görsel

gayet açıklayıcı, safiye ince adlı şahsın atatürk'e yaptığı hakaret ve küfürü anlatıcı bir entry girip entrysinde bir de video paylaşmıştı.
ama sevgili moderasyon bu entryi "sözlüğü/yazarı yasal yönden zor durumda bırakabilir" gerekçesi ile sildi.

adam ne bir hakaret, ne bir küfür yazmış. sadece safiye inci'nin herkes tarafından paylaşılan videosunu paylaşmış ve "bu hainleri unutmayacağız" yazmış.
ve bu entry silinmiş.

totonok iftira mı atmış?
hayır.
yalan yanlış bir şey mi yazmış?
hayır.
peki safiye inci şu an nerede?
tutuklu, cezaevinde...

adam az bile yazmış, ama atatürk'e hakaret eden bu kahpeyi koruyanlar bu entryi silmişler.

ve totonok da entryi "bir kadın" yazarak canlandırmış.

bu ayıp uludağ sözlüğe yeter de artar.

ha bu arada totonok diyor ki; "küstüm ben sözlüğe, bir daha da zor yazarım artık..."

aferin iyi bok yediniz, ben de yavaş yavaş çekiliyorum, fazla entry girmiyorum zaten. böyleleri ile mi uğraşacağız?
safiye inciler ile doldurun artık buraları...
titoş abinin keskin zekasına güzel bir örnektir. davşanlarına kurban silinen entryi canlandırmış kıvrak bir hamle ile. silinmesi gereken entryleri silmeyen ama silinmeyip yıllarca sözlükte kalması gereken ibretlik entryleri silenlere 2 çift laf söylemek lazım. söylüyoruz gerçi ama onları da siliyorlar *
olm sizin ne büyük dertleriniz varmış öyle. gördükçe kendi dertlerimden utandım yemin ediyorum asfdghj.
bence ortada sakıncalı bir durum yok.
benim de 2 oy alan 152 cümlelik entry-m var ben bir şey diyor muyum?
(bkz: tanım entrysi)

Edit: ayrıca gece girilmiştir. Sözlüğün gündüz tayfası çok nemrut her şeyi eksiliyor. Gececi tayfa kraldır. Aksini iddia eden gündüz tayfadır birazdan yatar zaten.
malum kadın nezdinde, tüm kadınları aşağılamak gibi algıladım. dünya görüşüne ve bakış açısına göre değişir elbette.