1. 1.
    ilginç bir entrydir.

entry şu;
    (bkz: #39887144)

tekrar tekrar okudum, entryde sadece 2 kelime yazıyor: "bir kadın..."

hepsi bu.

ekran görüntüsü de burada:
    152 oy alan 2 kelimelik entry

bizi 2 kelimelik bilgi ile aydınlatan totonok folmondoko boton gomo nickli arkadaşımıza teşekkürler.

neyse, işin aslı bu değil tabi ki.
    totonok arkadaşımız safiye inci başlığına ilk entry olarak aslında şunu girdi;
    yengec burger

gayet açıklayıcı, safiye ince adlı şahsın atatürk'e yaptığı hakaret ve küfürü anlatıcı bir entry girip entrysinde bir de video paylaşmıştı.
    ama sevgili moderasyon bu entryi "sözlüğü/yazarı yasal yönden zor durumda bırakabilir" gerekçesi ile sildi.

adam ne bir hakaret, ne bir küfür yazmış. sadece safiye inci'nin herkes tarafından paylaşılan videosunu paylaşmış ve "bu hainleri unutmayacağız" yazmış.
    ve bu entry silinmiş.

totonok iftira mı atmış?
    hayır.
    yalan yanlış bir şey mi yazmış?
    hayır.
    peki safiye inci şu an nerede?
    tutuklu, cezaevinde...

adam az bile yazmış, ama atatürk'e hakaret eden bu kahpeyi koruyanlar bu entryi silmişler.

ve totonok da entryi "bir kadın" yazarak canlandırmış.

bu ayıp uludağ sözlüğe yeter de artar.

ha bu arada totonok diyor ki; "küstüm ben sözlüğe, bir daha da zor yazarım artık..."

aferin iyi bok yediniz, ben de yavaş yavaş çekiliyorum, fazla entry girmiyorum zaten. böyleleri ile mi uğraşacağız?
    safiye inciler ile doldurun artık buraları...
    51 -17 ... tengir budun
  2. 2.
    titoş abinin keskin zekasına güzel bir örnektir. davşanlarına kurban silinen entryi canlandırmış kıvrak bir hamle ile. silinmesi gereken entryleri silmeyen ama silinmeyip yıllarca sözlükte kalması gereken ibretlik entryleri silenlere 2 çift laf söylemek lazım. söylüyoruz gerçi ama onları da siliyorlar *
    19 -3 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    gidin de kurtulalım yav.

yorulduk. eed.
    4 -9 ... sgt gary roach sanderson
  4. 4.
    olm sizin ne büyük dertleriniz varmış öyle. gördükçe kendi dertlerimden utandım yemin ediyorum asfdghj.
    4 -5 ... dakandaz
  5. 5.
    Benim de aynı sebepten Mustafa ceceli adlı yaşam formu ile ilgili entrymi silmişler. Sözlükte hakaret edilmeyen tek bir değer, olgu kalmamış hiçbirine ses çıkarmıyorlar ama iş böyle kişilere gelince en ufak eleştiride siliyorlar hemen. Amaç ne çözemedim henüz.
    6 -1 ... darulmihen
  6. 6.
    Aah ah. Allah baska dert vermesin. Neyse ki benim de asetonum bitmek üzere. Oof of.
    5 -5 ... haklisindenizz
  7. 7.
    bence ortada sakıncalı bir durum yok.
    benim de 2 oy alan 152 cümlelik entry-m var ben bir şey diyor muyum?
    7 ... hala avcumda olmali yildizlar
  8. 8.
    Yazar ne demek istemiş, pek anlaşılmamış.
    ... gray side
  9. 9.
    (bkz: tanım entrysi)

Edit: ayrıca gece girilmiştir. Sözlüğün gündüz tayfası çok nemrut her şeyi eksiliyor. Gececi tayfa kraldır. Aksini iddia eden gündüz tayfadır birazdan yatar zaten.
    ... alakasiz entry
  10. 10.
    en beğenilen girdim 3 kelime.

bari kilo almayın.

ama tam yerinde tam başlığına yazmışım.

coşan 2 girdim var. aslında hep öyle yazmak istiyorum ama üşeniyorum.
    ... birazdangelirim