sözlüğümüzün ilk şehitleridir. umarım aynı koğuşa düşerler.
Resmen yalaka bir veya bir kaç orospu çocuğunun şikayet ettiği yazar sayısıdır.

Bu ne le hemen koşa koşa şikayet etmeler.

Ne oldu para falan mı verdiler ispiyonculuğunuz için, kaç kemiğe yaltaklık yapıyorsun.

Edüt: ba ba ba bi tanesi kabullenip eksi vermiş*
görsel
diğer 14 ü nerde amk. sabahtan beri tek başıma savaş veriyorum lan.
bunca yıllık yazarım, şimdiye dek tek bir listede adım geçmedi. olur da bu yazarlar arasında adımı görürsem vallahi çok fena bozuşuruz.
Daha anlayamadılar fikirlere ceza işlemeyeceğini, hakaret etmedim ama adım çıkarsa şaşırmayacağım liste. O şikayet eden yaratıkta hayatı boyunca yalamaktan ileri gidemeyeceğini çok iyi bildiği için böyle bir şey yapmıştır. Yala yala bitmez mk. Bugün cb'nını yarın bir başkasını.
bu ne cesarettir yareppi sizleri tanımak istiyorum yiğitlerim bana mutlaka dm atın diye her birine seslenmek istediğim yazarlardır.

edit: ayrıca 15.entryi benim girmemde subliminal bi mesaj.
vay serhat neler dönmüş ya. 15 kişi şimdi tayyip e hakaret ettiği için hapse mi girecekmiş?

bakın bu çok enteresan. herhalde artık akp uluda yazılanlardan bile korkup sindirmeye çalışıyor. eksi biraz feyz alsın burayı.

haha, belki ben de varımdır lan listede.

durmak yok yola devamsa susmak yok konuşmaya devam diyorum.

ayrıca zall kişileri paranoyak yaprak sözlüğü bitirir. tek dilli bir sözlüğü kimse gelip de okumaz bile. düşünsene bir başlık var alayı ak çomar dolu. kim bunları neden okusun?

ulu a haber değildir ve olmayacak.

ayrıca tayyip in başkanlık dayatmasının provası bu. demek ki başkan olunca uluda yazı yazmak bile artık suç olacak.

nihahaha.

ayrıca hapse atmazlar para cezası verirler. bunlar paragöz olduğu için iliklerinize kadar sizi sömürürler.
görsel
ispiyoncu pezevenkler yüzünden uğraşıp duracak yazarlardır.
(bkz: sikmeseler bari).
bu şarkı kendilerine gelsin.
https://www.youtube.com/watch?v=91Mw-LlvphU
herkeste "alınganlık" yaratmıştır.

ben alınmadım.
(bkz: 47 ronin)
(bkz: 300 spartalı)
(bkz: 7 güzel adam).