bugün

‘5 tankı durduran kahraman’ olarak lanse edilen ve devletten paraları alan kişi " çakma kahraman " lıktan yargılandı.

görsel

15 temmuzda 5 tankı durdururken " çenem kırıldı gazi oldum " diyen çakma kahramana,

akrabası Beytullah,
“Ne kahramanı…16 Temmuz'da kavga ettik, çenesini ben kırdım, devleti dolandırıyor”
diyerek şikâyetçi oldu.

" çakma kahraman " ise savunmasında,
"devletten para aldığımı duyunca paranın yarısını istedi, vermeyince iftira attı " dedi.

kısacası " bunları gandırmayan " yok.
hepsini allaha ve millete havale ediyorum.

hayırlı ramazanlar.

http://www.sozcu.com.tr/2...aman-cakma-cikti-1904632/
hem kahraman, hem de para alıyor.

vay amk!

yakında bunların filmi çıkar.
(bkz: paralı kahramanlar)
15 temmuz gecesi ve 16 temmuzda hastanelerin acil servisine gidip, kırık, çıkık, yaralanma, kesik, yırtık gibi sebeplerle tedavi olan herkes "gazi" sayıldı.
Ben bizzat şahidim,
Gece haplanıp birbirini bıçaklayan müptezeller var gazilerin arasında.
Bu çakma kahraman da fırsatı kaçırmayanlardan işte.
devletin malı deniz yemeyen domuz kültüründen gelen milli kahramanımız gazman lakaplı ağabeydir. ülkenin en tepesindeki sürekli kandırılınca millette tabi diyor birde biz kandıralım cebimiz 3-5 bir şeyler görsün diye..
o olay çok yaygın. hasbel kadar bir tarafını yaralayan bir sürü puşt ibne beleş parayı duyunca gazi ayağına yatıp devletten maaş alıyorlar.

çoğunluğunun mobese kaydı şahidi cep telefonu tespit kaydı yok. sadece beyan. ne çok orospu cocugu var memlekette.

3000 küsür adam malul maaşı almış. o kadar olay nerde olduda o kadar adam yaralanmış.

bir ankrada bir istanbulda zaten çatışma oldu. 3000 malul nerden çıkmış anasını sikeyim.

ulan zaten maaş bağlansın diye yırtınan ibne şerefsiz oğlu şerefsizdir.
tipik akpli. hiç şaşırmadım.
yahu bunların nesi çakma değil ki.

Abd desteği ile başımızda şerefsizler kendi başarıları sanıyorlar.
Çakma darbenin çakma kahramani gerçi liderinden muhtarına birçoğu çakma ülkede.
güncel Önemli Başlıklar