bugün

hayırlı maaşlar arkadaşlar...

bu ülkenin ekmeğini yiyip, suyunu içip, havasını soluyup, iddaasını oynayıp ama milletin arkasından iş çeviren, her türlü hainliği ve mezalimi reva gören amerikan casuslarının başlattığı o elim hadisenin yaşandığı gece yani 15 temmuz gecesi vurulup yaralanan ve ölenlere maaş bağlandığı gibi, geceyi televizyonlardan takip edip morali bozulan ve travma geçiren, ruh sağlığı kaybolan yani aklı başından gidenlere de cüzi miktarda (1070 tl + multinet) aylık bağlanması gerektiğine ilişkin gerçekçi, objektif ve devlet baba tarafından yerine getirilmesi elzem öneridir...

evet arkadaşlar o günlerden bu günlere çok şey değişti ama değişmeyen tek şey var o da moral bozukluğum şahsen. kanallarda hala o meş'um geceyi gösteriyorlar. kastamonulu cengaverlerin bi elde bayrak bi elde kur'an nasıl tankların altına yatıp darbeyi önledikleri, küçücük bacılarımızın nasıl askerlerin karşısına dikilip rabia işareti yaptıkları, bir avuç insanın köprüde askerleri dizginleyip darbenin önüne nasıl geçtiklerini izledikçe ruh sağlığım iyice çöküyor, kahroluyorum; "neden ben de orada değildim" diye haykırıyorum.

geçen gece kız kardeşim odama geldi, beni uyandırdı. sırılsıklam olmuşum. abi bu ne yaa ıslak ıslak ıyy yaptı. noldu lan niye uyandırdın bırak sabah değiştiririm dedim. yok abicim onun için gelmedim kabus görüyodun galiba "beni de vurun, burada vurulacak biri varmış onu da siz vurun" diye bağırıyodun dedi... o kadar işlemiş bilinçdışıma bu 15 temmuz gecesi.

böyle çok insan var yurtta, düşünün ki ben yalnızca kendimden örnek verdim naçizane olarak. bi de moral bozukluğundan faturaları, kirayı falan da yatıramıyorum bazen. acil maaş bağlanması lazım ruh sağlığı bozuk olanlara ki kafaları rahat etsin.
atm kuyruğu çok uzundu, çok moralim bozuldu.
ben de maaş istiyorum.

bazı silkik kullanıcılara dert oldu bu atm kuyrukları, ona da moralim bozuluyor onun için de ek ödenek istiyorum..!
adam gibi adam önerisidir. evet.
kusadasi genclik festivalinden erken donmeme sebep olan olay moralimi x2 bozdugundan 1070x2 maas talebimle imzaya hazirim.
Bence idam diye aylarca bağıranların ümitleri kırıldığı için kendilerine tazminat bağlansın. Nasıl da ümitlenmişlerdi oysaki. Resmen maşak geçildi gariplerle. *
travma geçiren, ruh sağlığı kaybolan yani aklı başından gidenlere de cüzi miktarda (1070 tl + multinet) aylık bağlanması gerektiğine ilişkin gerçekçi, objektif ve devlet baba tarafından yerine getirilmesi elzem öneri.
travma geçiren, ruh sağlığı kaybolan yani aklı başından gidenlere de cüzi miktarda (1070 tl + multinet) aylık bağlanması gerektiğine ilişkin gerçekçi, objektif ve devlet baba tarafından yerine getirilmesi elzem öneri.