bugün

Atm den tüm birikimini çekeyim derken atm ye kartını kaptıranı biliyorum.
Evde oturduk bir yeri de yağmalamadık. Sadece inip sigaramı aldım geldim şahsen. Zaten bizim şehirde bir durum olmadı olsa da çıkar mıydım? Çıkardım. Çünkü mehmetçiğime dokundurtmam. Orospu çocukları yirmi yaşında çocukları dövdüler. Dövdürtmem! Ben lisede polis okulu sorularının fetocular tarafından dağıtıldığını biliyordum. Devlet mi bilmiyordu? Ben Yurtdışındaki okulların öğretmenlerden cia kimlikleri açığa çıktığı için kapatılanları duyduysam devlet hayli hayli duydu. Kapatılmaması için ricacı olanlar oldu. E ben 17 yaşında fetönün anasını bacısını sikeyim bunlar ülkeyi Amerika'nın kucağına oturtacak diyorken yönetimde olanlar biz kandırıldık diyorlarsa, Bahçeli fetoya dikkat dediğinde akp camiası siktir Bahçeli fetönün işi gücü siyaset mi diyorsa.... bakın bunlar götten uydurma şeyler değil yazın Google çarşaf çarşaf çıkartır ama umurunuzda değil. Ölenlere biz sizden çok üzüldük. Biz sizin için de üzülüyoruz ama tankın önüne yatanların zarrabın önüne yatarım diyeni savunması asıl problem. Bir de şunu lütfen unutmayın kimse hollywood rambosu değil. O tank istese sittin sene durmazdı. inanmayan varsa TOMA'nın sıktığı su ile takla attırdığı videoları izlesin ki tank su sıkmaz. Hakimiyet kayıtsız şartsız Allah'ındır milletin olur mu denildiğinde alkışlayanlar bir Ankara'yı ziyaret etsinler. Şimdi her yer hakimiyet milletindir ile dolu ve de yerlerdeki travesti kartvizitleriyle tabii. Ne olur azıcık beyninizi kullanın hadi bizim söylediklerimizi siktir et. Desteklediğiniz insanlar dün ne demiş bugün ne demişler onu bir inceleyin.
Market ve bankamatiklerde arbede yaşıyorlardı.
biz vatanı hep sevdik akp li götveren. Ama sizin gibi cahil sevmedik. vatan sizin yeni aklınıza geldi ama hala bilinçle sevdiğinizi sanmıyorum. bizim için vatan, her bir karış. kuşu, kurdu, sokaktaki köpeği göklerimizdeki mavi, yerdeki kahverengi, özgür akan dereler, yemyeşil orman, köylü, zeytinlik, dağ, taş, tepe, deniz. onurlu bir yaşamın güvencesi ve anası. sizin için vatan rant, peşkeş, rüşvet, yağma, iltimas, çıkar, kadro, torpil ve külliye, hükümet. türk bayrağı elinize dahi yakışmıyor.
görsel daha doğrusu chp liler diye değiştirilmeli. Chp ye oy veren zerre atatürkçü değildir. Atatürk ardında vatana hıyanet topluluğudur.