bugün

Lan geçen gün açılışı olduğu tünelde saklanmamış miydi ? O zaman inşaat halinde falandı burada saklandık dedi. Tünelin içinde ev mi varmış ?
(bkz: on beş kişiye saldırdım)
Genelkurmaydaki kamera görüntülerini de paylaşsalar ya.

Kim kaçta gelmiş kim kaçta gitmiş. Hulusi akar nasıl rehin alınmış.
(bkz: montaj)dır.

ay bu lafı edeceğim hiç aklıma gelmesdi. çok keyifliymiş.
Videoyu sızdıran kişinin uçurulacağını (sindirileceğini) tahmin ettiğim görüntülerdir.
-Montaj yea
-Bikere telefonda halka seslense bele mi oturur
-Bide bukadar nasıl sakin durabiliyor
-Halkını seven vatanını seven bi başbakan böyle mi konuşur
-hem kafasında jel var amk...
Tam bir lider. Turkiye cumhuriyeti 2. Başkani olabilir bence.
Israyil yandaşı dış mihrak uşaklarının dalga geçtiği vidyo.
binali yıldırımın adı 15 temmuz şehitleri 1000ali olarak değiştirilsin kampanyası başlatacak görüntülerdir.
15 temmuzun tiyatro olduğunu ispatladın genç adam aferin.
şimdi objektif bir saptama yapacağım.
konuşma gerçektir.
a haber'e 15 temmuz gecesi yaptığı konuşma ile bire bir aynıdır. vurgular aynıdır.
lincinizi bölüyorum ama gerçekleri de görmezden gelemem. bu benim yapıma aykırı.
inanmayanlar için;
https://www.youtube.com/watch?v=AO4nPTxFrDs&feature=youtu.be&t=40

bu video'nun 41. saniyesinden sonrası ile yeni görüntüleri aynı anda dinleyin, ne dediğimi anlayacaksınız.

--spoiler--
Vatandaşlarımız ve onların seçtiği Hükümet işbaşındadır ve gereken her şeyi yapacağız, ucunda ölüm dahi olsa gereken her şeyi yapacağız, asla ve asla… Bu çapulculara, hukuka uymayan, milletin silahını, askerini, tankını kendi emelleri adına kullanmaya kalkışan bu canilere gereken dersi vereceğiz. Türkiye demokraside çok yol aldı, Türkiye’yi darbe tehditleriyle korkutmaya ve yıldırmaya bu bir avuç kalkışmacının gücü asla yetmeyecek. Vatandaşlarımızı müteyakkız ve uyanık olmaya çağırıyorum, gerekirse vatandaş olacağız, bunlara dersini vereceğiz.
--spoiler--
Gerçek olmadığını düşünmek için zaten sebep olmayan görüntülerdir.
sayın binali bey darbe gecesini ankarada daha açılmamış bir tünelde geçirdiğini yüzlerce telefon görüşmesini burada yaptığını beyan etmişken, görüntüler sahtedir.