bugün

1 nisan pazar günü kadıköyün en bilinen ve en iyi playstation salonu alf te yapacağımız zirvedir.iddialı olsun olmasın playstation oynayan herkesi bekliyoruz.ne oynayacağımızı soran olacağını sanmıyorum ama yine de merak edenler için..
(bkz: winning eleven)
şaka mı lan bu diye günün önemine atıfta bulunarak giriş yaptığım ve randevu defterimde o günün boş olması sebebiyle kısmetse katılırım dediğim zirve. yenilince bozulmak yok.*
1 haftaya sonraya ertelenme ihtimali olan zirve.*
turnuvada kanat organizasyonlarıyla damgasını vuracağını düşünen yazarın katılacağı zirve.
kesinleştirilip mümkün mertebe erken bildirilmesi gereken zirve. ha bir de, pek çok kişiyi ağlatacak olduğum zirve.
saat kaçta kadıköy iskelesi'nden alınacak olduğumu bilmek istediğim zirve.
karşıdan gelecek yazarların saat 13:45 itibariyle kadıköydeki karaköy iskelesinden alınacağı zirve.
katılımcı yazarlarımızın ikisinin hayırlı işlerinin çıkması dolayısıyla 14-15 nisan günlerinden birine ertelenen ve bunlardan hangisi olacağına katılmak isteyen yazarların istekleri yönünde karar verilecek olan zirve olmuştur an itibariyle.
katılımcı kadar zevkli olacak zirvedir.
daha önceki play station turnuvalarının yalan olması gerekçesiyle inşallah bu da olmaz dediğim zirve.
her ne şart olursa olsun yapacağımız kaç kişi katılırsa o kadar kişiyle devam edeceğimiz zirve...
takımlar son hazırlıklarını yapıp zirve saatini beklemeye koyulmuşlardır.
çok çok özür dileyerek, gerçekten ciddi bir işimin çkmasından mütevellit satmak durumunda olduğum zirvedir. bir başka sefere umarım.
maçların çok sıkı geçtiği ama kupayı kaldırdığım zirve.*
vestel manisa'Yı alın iyi defans yapıyor.
ankarada da yapılmasını istediğim zirve.
sonuncu olduğum zirvedir, ama gönüllerin şampiyonuyumdur. *
katılmadığım için katılan yazarların şanslı olduğunu düşündüğüm zirve.
1. to madeira
2. haznedaroğlu
3. eqin
4. sle7ın
5. africa
6. ireland
şeklinde sonuçlanmış zirvedir.to madeira nın genellikle maçlarını rahat kazanmış olması hariç geriye kalana 5li nin maçları genelde hep başabaş ve dengeli geçti.genel olarak çok zevkli bir turnuva oldu diyebiliriz.bende yerimi hiç zirveye katılmadan zirve düzenleyen yazar olarak aldım.ireland kardeşimin katılımcı listesine "kupayı alırım kimse darılmasın" yazmasına rağmen sonuncu olması ilginç bir istatistik oldu. ama takımlar arasında kopma olmaması tekralanacak olan bu turnuvada sıralamanın tamamen değişebileceğinin göstergesiydi.eqin in kendi özel joyped ini evde unutması yarışma boyu kollardan yakınmasına sebep oldu ve bu onu için bir dezavantajdı diyebiliriz. ayrıca benim ve irelandın daha önce oyunu plazma ekranda oynamamış olmamız oyunun akış hızı tamamen değiştiği için bizim dezavantajımızdı diyebiliriz.ayrıca seçilen takımların çakışması sonucu ikişer takım seçildiği için normalde oynamadığımız takımlarla da oynamak zorunda kaldık -ki bu herkesi etkiledi- tabi.katılan bütün arkadaşlara teşekkür eder to madeira arkadaşımı da kesinlikle hakettiği kupayı kazandığı için tebrik ederim.kendisine birşeyler ısmarlamak isterdik ama vizeleri nedeniyle erken kaçtı.katılamayan yazarlar da üzülmesin çünkü tekrarlamaya karar verdik...bu arada ben hakkaten yaşlanmışım...
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
uzun yolculuk sonunda istanbulda olmam neticesinde ayağımın tozuyla uğrayıp kişilerle tanışmak istediğim zirveydi. bilakis her şey yolunda gitmekle birlikte içimde şampiyonluğa oynamanın verdiği güvenle ayrı bir havayla girdim alf'e. saatim tam 2 yi göstermekle birlikte içeride kimseyi görememnin verdiği hüzün kaplamış bulundu içimi. aşşa kata filan inmemle beraber umuda yolcuğum devam etse de en alt katta şişman gözlüklü amcadan başka kimse yoktu. onun da yaptığı tek iş bağırmak olup, hayallerimi de suya düşürmüştü. nitekim benim açımdan yalan olmuş zirvedir. saat tam 2 de orada olmanın verdiği rahatlıkla kendimde bir sorun görmemekle birlikte 2 de orada olmayan arkadaşları kınıyorum. nitekim ilk zirvem yine olamamıştır. kısmet...