bugün

Haftanın kapanış mücadelesi saat 20.00 de başlayacaktır. Bucaspor'da dmc ve mc görevlerini üstlenen yılmaz özlem ve bekir yılmaz kart cezalısı olduklarından forma giyemeyeceklerdir.
bank asya birinci liginde ilk altı sırada yer alan diğer takımların puan ve puanlar kaybettiği 26. haftada bucaspor'un kazanarak ikinci sıradaki yerini sağlamlaştırması gereken maçtır. bucaspor bu maçı kaybederse birşey kaybetmeyecektir. fakat kazanırsa turkcell super lige çıkmayı garantileyecektir.
samsun 19 mayıs stadını doldurucak 22 bine yaklaşık taraftar şimdiden evin önünden geçmeye başladı. hadi samsunum al gel şu maçı.
mağlubiyetin her iki tarafa da bir şey kaybettirmeyeceği maçtır. efendim şimdi düşünürsek,

berabere biterse ikisi için de bir şey değişmeyecek. samsunspor kazanırsa, buca puan farkını açamadığı için üzülecektir ama bir problem olmayacaktır. samsun, maçı kazansa bile sanırım playoff hattının 8 puan gerisine kadar yükselebiliyor. ben açıkçası samsun'un bu sene playoff düşündüğünü zannetmiyorum, bu anlamda çok da dertleri olmayacaktır. ha 8 puan eritilmeyecek fark değil, kulübün fikrini bilmem ben. yapabileceklerinin en iyisini yapmayı deneyeceklerdir.

buca kazanırsa, o zaman çok ilginç şeyler olur. ikincilik koltuğuna taşaklarını serer buca, bu saatten sonra da kimse tutamaz. karabük'le birlikte süper lige çıkar ve çok güzel şeyler olur bunlar da. bursa'nın şampiyon olması, karabük ve buca'nın süper ligde mücadele etmesi... son zamanlarda yaşanan rezilliklerin üzerine çok güzel olur.

dileğimiz güzel bir maç olması hepsinden önce. hadi bakalım.
3-0 deplasmanda kazanan bucaspor'un matematiksel olarak olmasa bile mantıksal olarak turkcell süper lig'e merhaba dediği maçtır.