bugün

çok az insanda bulunan cesarettir zira dayak yemeniz kuvvetle muhtemel dir.
Üniversitedeyken şişe kırığıyla 8 tane lazın arasına girmişliğim var. sağlam dayak yemiştim ama 3 ünü de 10 günlüğüne hastaneye yolladım.
cesaretten yana sıkıntı yok da sonrasında bir dövüyorlar aklın durur.
15 kişiye saldırmış ceset mertebesine erişebilir.
Kadınıma rahatsızlık verirse kralını tanımam.
kişi sayısı önemli değil o anki ruh hali bunu çok tetikliyor.

bundan yaklaşık 25 yıl önce bir arkadaşımdan kemik jant bmx satın almıştım 25bin lira verdim hatta.
bisikleti almak için iş dönüşü beraber evine gittik o sırada arkadaşım bir çocuğa daldı niye bakıyon lan? diye.
çektim aldım bunu bırak gidelim dedim ve gittik bisikleti aldım sürerek geri dönüyordum.
köşeyi dönünce az önce saldıraya uğrayan çocuk doğrudan beni gösterdi. -aha abi biri buydu- şaşkınlıkla çocuğa bakmamla yere kapaklanmam bir oldu yaklaşık 10 kişi öylece bana dalmıştı.
birden gözlerim dünyam karardı en başta çocuğu görünce anlayıp korkmuştum zaten.
sonra nasıl yaptım anladım bisikleti elime aldığım gibi savurdum bunlara
yarısı aşağı mahalleye fırladı kalanına da tek tek o hınçla bisikletle vurdum ama ne vuruyordum öyle böyle değil.
sonra bisiklete binip kaçmayı bile akıl edemeden omzuma alarak koşa koşa kaçmıştım oradan.
hiç unutamam bunu.
Aynı zamanda vurup vurup saymama cesaretine de sahiptir.
LSD ya da türevi bir sentetikle insan bırak 15 kişiye dalmayı, peygamberliğini bile ilan edebilir, valiye kafa atabilir, mermiye kafa atabilir. Mühim olan cesaret değil final.
Ankara hukukta şahin diye bir arkadaş vardı. 9 kişiye saldırmıştı. cesaret iyiydi kafa da güzeldi ancak dayak yemişti. Şekil yapıyordu 9 kişiden dayak yedim diye.
Aynı zamanda yumruk yiyip doymama, yere düşüp caymama, tek başına savaşma ve hepsini yerden toplama gibi eylemlerle sonuçlanabilecekken aksi halde morga kaldırılmanıza sebep olabilecek cesarettir.
iyi bi şekerlenmek gerek.
old boy filminin koridordaki kapışma sahnesini akla getirir.
15 kişinin 1 tanesinin belinde tabanca yok mu. Ne kadar aciz Bi durum.