bugün

bi kadın için oldukça uzun bi bekleme süresi. izin de yapmazsa 15 da dönecekmiş, izin yapıp da beni görürse dönmesi çok daha zor olurmuş, o yüzden yapmayacakmış falan filan. ama 15 ay bu ya. dile kolay. nasıl geçer ki.. sonra tabi dışarı çıkmayacaksın, arkadaşlarınla az görüşceksin, o asker ya sen de burada hapis hayatı yaşıyacaksın. hiç bişey için söz veremiyor insan, tamam seviyorum hatta aşığım ama 15 ay bu nasıl emin olabilirim her şeyden. uff düşündükçe içim kararıyor. bi de yarın öbür gün ayrılmak istesen kendini suçlu hissedeceksin. sanki onu yarı yolda bırakmış gibi basit kız gibi. halbuki öyle değil işte. hayat devam ediyor. misal demin bi arkadaşım dışarı çıkalım dedi, kalabalık bi grup tanımadığı erkekler de var, yok dedim ama, belki yarın tamam derim. böyle garip işte.
sekssiz geçmesi imkansız olan bekleme süresi. *
yakında bekleme moduna girmiş olacağım süreçtir.
off yapmayın etmeyin be, varsa içinde anı yaşamak* o onbeş ayda onbeş sevgili yaparsınız*dikkat : kimse beklemek kolay demedi.. bitirebilirim, dayanamam diye düşünüyorsanız bu 15 ay başlamadan bitirilmelidir.

şimdi ve gelecekte...
olmayan bu cennette ve yaşadığım bu cehennemde,
seninle sonsuza kadar yürürüm...

ve sonsuzluğa açılan bu kapıdan senin geçmen için önce kendimi,
sonrada seni engelleyen herkesi öldürürüm.

çünkü şimdi ve gelecekte,
olmayan cehennemde ve seninle yaşadığım bu cennette,
seninle sonsuza kadar yürürüm...
seni sonsuza kadar bekler dururum...

peşin edit : alıntıdır, yazarı bulunca belirtmek amaclı belirtcem**
edit 2 : #5357438 buyrun.ayrıca bu alıntıyı yapabilmemi sağlağıdından sevgili yazarımıza teşekkürlerimi borç bilirim*
uzun dönem askerlik süresidir. sayılı gündür. çabuk geçer.
gidenin ya da kalanın içinde ufacık bir şüphe kırıntısı dahi varsa beklenmemesi gereken süredir.