bugün

Aşk gibi saçma sapan duyguların zerre umurlarında olmadığı girişimci kitlenin paraya para demediği,

Sevgi pıtırcıklarının ise bir günlük tatminleridir.
Kızlar da ister istemez bir beklenti içine giriyor, sanki sevgiyi dile getirmenin daha önemli bir günü varmış gibi. Birlikte olunan her gün özeldir, bu günde neden hediye bekliyorsunuz kızlar?

Belki boyfriendiniz arkadaşlarından para toplayıp, kredi kartı borcunu denklemeye çalışıyordur. Her gün takıldınız, bugün takılmayın hediye almayın yani.

Not: empati yaptım sadece.
yoktur. net.
steam indirimi.ehehehe
gerçekten önemsiz bir gün olmakla birlikte siz kim oluyorsunuz benim sevgilime hangi günde hediye alacağıma karar veriyorsunuz diye ahkam kestiğim gündür.
olmayan anlam ve önemdir. hediyelik eşya sektörüne bir nebzede olsa nefes aldırmaktan başka işlevi olmayan bir gündür.
Sevgilisi olanların çok önemliymiş, olmayanlarınsa çok önemsizmiş gibi yaptığı, klişe olacak ama kapitalizmin tüketmeye bi anlamda zorladığı bi uydurmasyon... ha bana kalırsa herkes doğumumdan ölümüne yalnızdır, sadece eşlikçilerimiz mevcuttur...
Boşver arkadaş işine bak kapitalist sistemin kölesi olma...
Olay aynen şu. şimdi bu imparator 2. claidius kafasına göre romayı yönetirken bir bakmışki romalı herifler hatunları bırakıp askere gitmiyor, nişan ve evlilik olayını yasaklamış. ama bizim aziz valentine ve aziz marius, hadi ordan deyip gizli gizli basmışlar nikahı sevenlere. claidius koca imparator tabi yalakaları hemen yetiştirmiş olayı. alın demiş sopaları ölene kadar ezin bunları. sopalarla bi sopa bunlara yermisin yemezmisin. yememiş tabi ikiside mort. tarih 14 şubat 270 gömmüşler bunları hristiyan şehitliğine. şehit saymışlar artık nedenini bilmem. sonra o tarihlerde putperest bayramı varmış kutlanan lupercalia bayramı. papazların zoruna gitmiş tabi. demişler birleştirelim ikisini, adınıda aziz valentine koyalım kutlayalım gitsin.

işte hikaye böyle. ahh aziz valentine hem kendini döve döve öldürttün hemde yıl dönümleri yetmezmiş gibi başımıza sevgililer günü çıkardın. e sağol yani.