bugün

aziz in köpeklerini kızdıran maçtır.

bu braga kadıköy young girls takımına 5 atardı. ama onlar kim avrupada maç yapmak kim. adamlar edirne yi geçemiyor.
beşiktaşın 2-0 önde olması tabiki akşamı çok güzel yaptı. fakat annenin beşiktaş atkısını sallayarak 'lay lay lay lay lay lay lay lay laaay ooo beşiktaaş' diyerekten içten gelen bir tezahürat yapması gerçekten paha biçilemez.
spiker murat kosova 2-0ı avantajdan saymadığı maçtır. sanki basketbol maçı anlatıyor gibi, fırsat varken 5-10 tane atmamızı istiyor.
biran arkasında dekor olan geniş bir çekim alanında oynandığını sandığım maç. ne lan o arkadaki dağ taş? ayrıca beşiktaş yatsın kalksın fernandes gibi futbolcusu olduğu için şükretsin ve de tabii kart konusunda bonkör davranan hakeme de biz şükredelim türk futbol izleyicisi olarak.
bragadan, beşiktaşım sayesinde galibiyetle döndüğümüz, haftaya aynı heyecanla desteğimizi esirgemeyeceğiz diyerek, mutlu mesut biten maçtır, ayrıca fernandesin çok teşekkürü hak ettiği maçtır.
beşiktaş sevgililer gününde en güzel hediyeyi bize verdi .
murat kosova noktayı koymuştur ; sevgilisi bjk olanlara hediye... ahaha.
ve bitmiş maç. sevgilimiz beşiktaşımızın tüm ülkeye hediyesi 0-2.
beşiktaşımızın büyük iş başardığı maçtır.

darısı trabzonumuza.
sevgilisi beşiktaş olanlara sevgililer günü hediyesi braga 0 - beşiktaş 2.

lamı cimi yok beşiktaş fark yer diyenleri beşiktaşımın göt ettiği maçtır.

ha unutmadan

--spoiler--
olsana olsana fenerbahçeye başkan olsana.
--spoiler--
sözlük içinde braga taraftarlarına beşiktaşımızın bragın ulan bu işleri şeklinde cevabını vermesiyle sonuçlanmış maçtır.
beşiktaş 2-0 koyduğu maç. deplasmanda 2-0 yenrek rövanş için büyük avantaj sağlamıştır. çakma bragalılar geçmiş olsun ehuhuehuehe.
bazı yazarlara entry sildirecek skorla biten maç.
bazı arkadaşlara entry editletecek veya sildirecek bir şekilde 2-0 beşiktaş'ımızın galibiyetiyle sonuçlanmış maç.

sözüm o arkadaşlara: fernandes sikti beyler dağılabilirsiniz.
beşiktaş'ımızın tam bir deplasman takımı gibi oynayıp istediği oyunla galip geldiği, murat kosova'nın anlatımıyla daha da güzelleşen maç.
sevgililer gününde bundan daha iyi bir hediye olamazdı. helal çocuklar.
darısı trabzon'un başına inşallah.
Braga da 11 e 10 oynadığımız rövanşını istanbul da 12 ye 11 oynayacağımız uefa avrupa ligi karşılaşması.
beşiktaş'ın çok da fazla sıkışmadan 2-0 lık galibiyetle sonlandırdığı ve tur için çok büyü bir avantaj yakaladığı maç. bu arada quaresma'nın kart sınırında olması nedeniyle oyundan çıkması yerine kart görüp daha sonraki tur için(bir kaza olmaması halinde) rahat konuma gelmesi daha uygun olmaz mıydı acabad diye de sormuyor değilim.
beşiktaş ın 2-0 galibiyeti ile bitmiş maçtır. bu sonuç trabzonspor a moral ve ilham verecektir ve onlar da aynı skorla psv yi geçecektir.
beşiktaşımızın zorlanacağını iddia edip kendisine bok atanlara iki golle cevap verdiği karşılaşma olmuştur. siyah ulan!
beşiktaşk'ımızın günün anlam ve önemine uygun galibiyetiyle sonuçlanan müsabaka. rahat uyuyabiliriz bugün takımdaşlarım. kanser bugünlük yoktu.
beşiktaş son yılların en rahat oyunu ile galibiyeti almış ve bizleri sevince boğmuştur.

teşekkür ederiz.
sivok, veli, necip ve fernandes'in neredeyse hatasız oynadığı; beşiktaş'ımın geçen senenin finalistine kendi evini zindan ettiği, resmen pozisyon vermediği maçtır. belki fazla atak yaparak boğucu olamadık, ama ne top gösterdik ne kaleye yaklaşmalarına izin verdik. haftaya perşembe inönü'ye gitmek de farz oldu.

ayrıca yazmıştık, kötülenmiştik;

(bkz: #13971038)
beşiktaş'ın haklı bir galibiyet alarak 0-2 kazandığı maç. ülke puanı adına sevindim ve beni yanılttıkları için ayrı bir helal olsun diyorum.
ama kafama takılan hakikaten bu braga bu kadar mı kötü, yoksa bu akşam mı çok çok kötü oynadılar ve hatta beşiktaş mı çok çok iyi oynadı? harbi söylüyorum çözemedim olayı?
yolun açık olsun beşiktaş.
(bkz: bragalım mı)
beşiktaşk'ımın çok zorlanmadan kazandığım maçtır. aslında maç öncesi çekinmiyorum değildim ama kalabalık ve basan orta sahamız ve rakibin 10 kişi kalması rahatlattı. ardından gelen sivok kafası ile arkama yaslanarak izledim maçı. ayrıca quaresma'nın suratında ki memnuniyetsiz ve meymenetsiz ifade ne zaman sona erecek merak etmekteyim.