bugün

Son 24 saatte 14 şehit verdik haberiniz mi? Siz oturdugunuz yerden kız konuşup bir yerlerinizi kaşırken tam 14 eve ateş düştü. Ne için? Sizin gibi pezevenkler rahat rahat yatsın diye mi? hayir çoğunuz birkaç yıl sonra askere gidecek yaştasınız birde. Siz nasil şehide saygi duymuyorsaniz sizin de basiniza bir sey geldiginde kimse size saygi duymayacak. Şimdiye kadar hayatini kaybetmiş olanlara yazik, arkalarinda boyle şerefsizler var. Onurunu, gururunu satmış itlersiniz. Başka hiçbir şey degil.

Edit : ben bunlari yazdiktan sonra bile yarali olan askerler hayatini kaybedip şehit oluyor. Benim bildigim 14..

Edit2 : bir sey yapin diyen yok zaten. Onemli olan şehide saygi duymak. Bu da mi cok zor ?
Dostum sokağa çık ve bunları insanların yüzüne bağırarak söyle. Iste o zaman buradaki herkes senden Özür dileyecek.
acı ama gerçek bir durum. biz nasıl bu hale geldik?
Kız konuşmayınca durumu çözüyor musun? Hayır. O halde? istediğinizi konuşun, biz de sıramız gelince ölürüz.
(bkz: kız değil kadın tmm mı!)
kız konuşmak istemeyen defolsun gitsin..
pardon kadın..
bir de bu tipler var , daha bir birey olmayı beceremeyip bütün sosyal hesaplarından kıçının üstünde millete ayar verdiğini sanıyorlar . kahveni yudumlarken yazınca sen duyarlı biz duyarsız mı olduk şimdi ?