bugün

Evlenme hayali kuran veletlerdir. Ayrıldıktan sonra erkek yüzüğü geri alır ve sıradaki sevgiliye verir. Bu işlem böyle devam eder. Parmak kalınlığı aynı olan sevgili tercih ederler.
Malesef boyle bir olaya yakindan sahitligim var yine 14 olan biraz beklemis bizim siniftaki gerzekler 12 yasindalardi ayarlama yapiliyor yarin biir seyler yapin x ile y ye yuzuk takacagiz hocadan birinin dogumgunu var diye izin almislar z kiside sonifin en sevilmeyen uyuz tipi yuzuklerini bu takacak yemin ediyorum sozluk o yasimda bile oturmusum bu mallar napiyor diyodum olaya hic dahil olmadim neyse bunlar takti sozde mutlu mesutlar aradan 2 3 gun gecti hocaya sikayet gelmeye basladi siniftaki saflar velilerine anlatmis olayi xyz ile gorusur hoca o yuzukler geri alinir x ile y de biraz devam edrr ayrilirlar gecen yaz tatilinde ilkokul arkadaslarimzla bulusma ayarlayacagiz erkek olan gayet rahat kiz bi cekingen iste ben gelemem ciktigim duyatsa vs vs basta yemeyecektin cocuk aklinla o halti bizim jenerasyonda az degildi yani sozluk.