bugün

aşkı tazelemek için yapılabileceklerin listesidir.

-sevgilinin başından aşağıya gül yaprakları dökmek.
başından aşağıya gül yaprakları dökmek isteyenler için piyasada kutulanmış gül yaprakları mevcut. aynı zamanda bu gül yapraklarını yatağa da serebilirsiniz.

-sevgiliyi yemeğe çıkarmak.
pahalı restoranda yenilecek güzel bir yemek sizi romantizmin zirvesine taşıyacaktır.

-sevgiliye masaj yapmak
yemek dönüşü eve geldikten sonra güzel kokulu losyonların kullanıldığı bir mesaj erotik dakikaların başlangıcı olacaktır.

-ucuza kaçmak
yukarıdaki maddeleri okuyanlar. "abi gül yaprakları çok pahalı."; "dışarıda yemek yemek en aşağı 100tl." veya "ben masajdan anlamam." diyebilir. onlar ise 1 ay önceden başlamak şartıyla hergün bir yoğurt kabının içine boşalıp, bu kabı buzdolabında bekletebilirler. 30 gün sonra kabın yarısına gelmiş olmanız lazım. 14 şubatta sevgilinize arkadan yaklaşıp bu kabı başından aşağı boşaltma yoluyla da sürpriz yapabilirsiniz.
(bkz: sevgililer günü)
(bkz: elalemin sevgilisi var ne vereyim diye düşünüyor)
en güzel sürpriz insan olduğunuzu kanıtlayabilecek sözlerdir.

- Peki sayın 29 sevgiliniz var mı?
+ yok.
- Anlıyorum.
14/02/2...
19:59
-bugün sevgililer günüydü ve unuttun...
-of aşkım ya sürpriz yapacaktım bozdun işte
-gerçekten mi aşkım ya özür dilerim
-artık çok geç bozdun her şeyi artık anlamı kalmadı.

gibi bir diyalog geçer.Aslında gerçekten unutmuşsunuzdur ama bu kadar iyi bir şekilde kıvırma taktiği geliştirmişsinizdir.(#)
-ayşe bak, bu da zeliha.
+anlamadım? *
yalansız ve ardında durulabilecek insanca sözler.
(tabi varsa ve bulursan onu!)
-sevgilim sana bir sürprizim var.
+?
-ayrılalım artık.
eğer uzak mesafe ilişkisi yaşıyor ve sevgiliniz yurtta kalıyorsa, yapılabilecek en iyi sürprizlerden biri yurduna bir demet çiçek göndermektir. eğer onun sevdiği bir çiçek gönderirseniz hem onu tanıdığınızı gösterirsiniz hem de yurttaki kızlar arasında sevgilinizin forsunu artırırsınız. zira kızlar arasında böyle şeyler çok önemli olmakla birlikte bu tarz şeyler kızların can damarıdır.

edit: tabiki çiçekten de önemlisi sevgililer gününde sevgilinizin yanına gitmektir. gerçekten çok sağlam bir mazeretiniz varsa ve gidemiyorsanız çiçek gönderin sonra göte gelirsiniz mazallah hatun dır dırıyla ömrünüzden 10 yıl gider sonra yok ben duymadım yok ben görmedim demeyin.
sevgililer gününü unutmak. kendimizi kandırmayalım, hiç kimse * sevgililer gününde bir hediye ya da organizasyona şaşırmaz, şaşırmış gibi yapmak adettendir. gerçek anlamda sürpriz istiyorsa unutun 14 şubatı. daha da etkili bir sürpriz için:

(bkz: sevgililer gününde terketmek)
sevgililer günü'nde sevgiliden ayrılmak, yapılacak en büyük sürprizdir. tabi şaka babında. yoksa, bir çift galatasaray maçı bileti de çok iş görür.
bütün günün yatakta geçirilmesi lazım olan zaman dilimidir. çıkartmayan içinden öyle kalıverecek bundan güzel hediye mi olur gözlerinden mutluluktan yaş akıncaya kadar zikişmektir.
(bkz: 14 subat ta sevgiliye alinacak hediye)
(bkz: yazarların 14 şubatta sevgilisine alacağı hediye)
şu an düşünülmesi için erken bir konu.
sevgiliden ayrılmak. unutulmaz bir anı olur.
yakın arkadaşlara rica edilir(en az 30 kişiye) ve aynı anda bütün arkadaşlar "ayşe seni seviyor" mesajını sevgiliye gönderirler. akabinde sevgili mest olur. hele bir de sevgili kız ise ölür biter.
(bkz: olan var olmayan var)
ona küçük bi sürpriz yapıp aniden pipimi göstermek istiyorum. o da spartacus u çok severk izler. memesini açıp karşılık verecek gibi. inşallah tabi.
onu bensiz bırakmak.
(bkz: 14 şubatta sevgilisine iphone 4s hediye eden kız)
(bkz: sevgililer gününde alınabilecek hediyeler)
sadece o gün kavga edilmese yeterli bence.
Süprizin iyisi kötüsü olmaz, hediye almamakla unutamayacağı bi süpriz yapalabilir.
misal, o cicili bicili giyinmiş sizden güzel şeyler beklerken, içine boya katıp şişirdiğiniz baolunu o arkasına dönükken patlatıvermek.
*
sevgilisine eziyet etmek gibi fantezileri olan sadist yazarları da açığa çıkarmış olan sürprizlerdir. ne meraklıymışsınız ayrılmaya arkadaş?