bugün

Şanlı fenerbahçemizin en az 10 sayi farkla kazanacaği maçtir.
AVRUPA'YI sallamaya devam edeceğimiz maç. Evet.
Mactayiz. 1907 unifeb organizsayonuyla kareo yapilacakti yonetim engeline takilmis. Gerekce de takim icin ters tepki yaratabilir lan boyle gerekce mi olur.
izdiham nedeniyle biletixin biletleri online satmaya teşebbüs edemediği maçtır. 5 liraya bilet satan amatör basketbol takımlarına ders olsundur.
maccabi yi '3-0 geçeceğimiz serinin ilk maçı.
Öncelikle belirteyim bursasporluyum.

Fenerbahçe'nin bu seriyi kazanabilmesi için iç sahada zinhar maç kaybetmemesi gerekiyor. Çünkü nokia arena da play off maçı kazanmak neredeyse imkansız. Inanılmaz bir atmosfer oluyor tel aviv'de.

Bir diğer konu bence f.bahçe seriyi abdi ipekçi de oynamalı. yeni salon çok modern ama ne taraftar baskısı oluşturacak kitle, ne de buna müsait tribün yapısı var.

Özetle bu seri ya 3-2 f.bahçe lehine ya da 3-1 maccabi lehine sonuçlanır.
tahminimce fenerbahçe'min 3-0 ya da 3-1 ile kazanacağı play-off serisidir.

maccabi avrupanın en iyi savunma yapan, takım kültürü ve geleneği olan tehlikeli bir rakip ve en az onlar kadar iyi savunma yaptığımız takdirde hücum açısından zaten sorunu olmayan bir takımız.

yalnız takımın en iyi hücumcusu olmasına rağmen en kötü de savunmacısı olan goudelock, oyunun savunma tarafında devin smith ile eşleşen oyuncu olmamalı. gününde olduğunda ve iyi savunulmadığında neler yapabileceğini son alba berlin maçında 28 sayıyla gösterdi adam.
kesinlikle kaybetmememiz gereken mücadeledir. bu boyutta israil'de maç kazanmak çok zor olacak. saha avantajını kaptırmamamız gerekiyor. bakalım dinamizm tecrübeyi alt edebilecek mi...
rahat final foura kalacağımızı düşündüğüm serinin ilk maçıdır. smith ve pargo olmasa zaten hiçler.
nesine.com'dan izlenebilecek maçtır.
fenerin ellerine vereceği maçtır. evet beşiktaşlıyım.
televizyon molasına kadar sayı atamadığımız maç. onlar da altı sayı attılar.
farkı üç sayıya indirdiğimiz maç.
biri pargoyu tutarsa rahat alacağımız maçtır adam resital sunuyor tek başına resmen.
pargonun ates attigi karsilasmadir .
Hiç sikinti yok şanli fenerbahçemizin en az 5-6 sayiyla galip geleceği maçtir yeter ki siz midesizler sakin olmaya bakin (bkz: swh).
sonunda öne geçtiğimiz maç. haydi!
farkı olabildiğince açmamız gerekiyor, maccabi'nin dirilmesine izin verilmemeli. 5 sayı öndeyiz şimdi.
adım adım final four'a!

maccabi'ye koyduğumuz maç.
seride 1-0 öne geçtiğimiz maç. vessely çılgınlaştı.
içimizdeki ve dışımızdaki maccabi'ye acı acı koyduğumuz maç.
maçın özeti;
jan vesely'dir.

teşekkürler çocuklar, yüzümüzü güldürdünüz...
Yine yine yine şanli fenerbahçemiz bizi, ve skor tahminimlede beni yaniltmadi.. En az 5-6 sayi dedim ve alninin akiyla 8 farki koymuştur. Sadece maccabiye değil tabi.
fazla söze gerek olmayan karşılaşmadır. sonuç ortada.
(bkz: din iman fenerbahçe)

(bkz: at avrat vesely)

(bkz: allah kitap obradoviç)

maçıdır.
güncel Önemli Başlıklar