bugün

Babamın da dediği gibi bu hayatta hiçbir zaman emekçi insanın hakkını yemeyeceksin arkadaş. Ben gecenin bir vakti gelen telefonla kalkıp istanbul un öbür ucuna gidiyorsam, her telefonla aramanızda günü gününe gelip sizi mağdur etmiyorsam ve en önemliside işimi hakkıyla yerine getiriyorsam benim alalacağımdan ne hakkın varda kesiyorsun...

ismini vermeyeceğim ama istanbul da 30 a yakın market şubesiyle faaliyet gösteren bir kurumsal firmanın bu tip kesintiler yaparak emekçi insanların haklarını yemesinin ticarette yeri yoktur. Şeytan diyor "siktiri çek kendinize başkasını bulun" de diyor ama piyasa tesisatçı kaynıyor artık eskisi gibi iş de yok monacoyum. Eline makine alan tesisatçıyım diye piyasaya çıkıyor. O değil yapmasın da demiyoruz. Yapın amk yine yapın da bari piyasayı öldürmeyin ibneler. Ben bir evin komple tesisatına 1250 den aşagı girmiyorum adamlar 750 liraya iş yapıyorlar. Ulan amk 750 liraya ben takımları açmam lan. Konu konuyu açıyor ama napayim arkadaş acayip sinirlendim. benim gibi emekçi bir insana göre 3 bin lira az para değil. Daha altimdaki doblonun taksidi bitmedi monacoyum. O parayla 3 taksidi peşin öderdim 3 ay rahatlardim. Neyse sözlük çok sinirliyim bugün ekstradan bir paket muratti daha içebilirim.

Edit: imla amk imla sinirden yazmayi da unuttum.*