bugün

Orospu cocuklari katlettiniz maci.

igor anani sikeyimr.
HAH ho ha ho ha ho ha ho * adam resmen t.şşak geçti ikinci golde..
görsel
bu yenilgiden sonra galatasaray'ın resmi instagram sayfası'nın uefa kupası temalı resmini atıp atmayacağını merak ettiğim maçtır.
Avrupa fatihahshshhssd. Köy takımı ne koydu be.
hadi denk gelir kaybedebilirsin de ikinci gol tamamen kepazelik.
adamlar avrupada ilk kez maça çıkmış. trömsö faciasından bile beter bir yenilgi. tarih bunu da yazar.
işte bu kadar, iş ilk maçta bitti. tebrikler östersunds.

zito östersunds!
http://www.youtube.com/watch?v=rqN4pm-zO1I

ulan hala gülüyorum ya. bi gs taraftarı olarak rakip takım destekçisi arkadaşlar avrupa maçı filan demeyin geçin dalganızı. bizzat ben de geçiyorum. takıma bak amk. avrupa da birbirimizi destekleriz tamam da finallerde destekleriz daha elemelerde elumize veriyorlarsa daşşak geçmek en büyük hakkınızdır. dalga geçene hiç kızamam başta da ben daşşağımı geçerim. hahahaha tipe bak amk tudoru amk dursunu. bu forma bu kadar gavatı bir arada görmedi göremez.
cincos hanım napiyorsunuz?
rakip takım hazırdı bu bi avantaj ama rakip östersunds bi malmö olur tamam deriz olabilir. neyse daha ilk maç ama büyük ihtimalle kupadan elenir diye düşünüyorum. bu yabancı kuralı bizi bitiriyor. hiçbir takımımız avrupada bu kuraldan sonra başarılı olamadı ama önceden tek tük başarılar geliyordu gs nin uefa kupasından sonra.
Rakipleri kiyasladigin zaman besiktasin 0-8 lik liverpool maciyla esdeger amk.
Ikinci maç tur atlayamazsa o takimin anasini sikerler arenada.
nasıl bi maçtı la bu.
galatasaray herhalde 2 kulvarda koşmak yerine kendini süper lige vermeyi düşünüyor yoksa bu takıma yenilinir mi ?

amk. entryi girene kadar takımın adını unuttum.
yazık lan şu gelinen noktada insan bir şey söylemiyor halen kalkmışlar galatasaray turu geçsin fener de geçsin aman beşiktaş gene kendini büyük sanmasın diyorlar ulan adama sen istediğin kadar tinerci de çıkıp çatır çatır oynuyorlar futbolunu. siz böyle köy takımlarına elenmeye devam edin beşiktaş da olması ülke puanı yerlerde sürünecek a q . yazıklar olsun size.
Bir gsli olarak tek isteğim, galatasaray haftaya 3 yesin, taraftar(ki gelirse) küfürün amına koysun yönetim de dahil, dehşete kapılsın da istifa etsin şu sikik yönetim, ardından tudorla devam edilsin ligin ilk 3 haftasında 2 mağlubiyet bir beraberlik alsın ve siktir edilsin, takım kör topal ligi 8. Bitirsin ve carole selçuk yasin tolga linnes ne kadar çöp varsa gönderilsin, takım beşiktaş gibi bir yenilenmeye gitsin, burda da zaten gelecek hoca belli net, terim, sevsek de sevmesek de terim.
Ali ece=Maicon transferi galatasaray için tam bir rezalet.
Yönetim gerçekten o kadar kötü bir yönetim ki, koskoca gs camiası ile alay ediyorlar. Oğlum bu gs maicon ve gomis haricinde geçen seneki çöpleri barındırıyor. Üstelik sneijder de yok. Podolski gitmiş, bruma gitmiş. Kısaca ciddi ciddi geçen seneden daha kötü takım haline getirilmiş bir gs var. Umarım şu tudor iti siktir edilir de lucescu gelir. Başkası toparlayamaz bu takımı.
Edit: dursun götün yiyorsa gördersene sneijderi.
Edit 2: dursunun götü yedi. Güzel. O zaman madem öyle işte böyle. Şu 2. Lig takımı ile oynanacak rövanş maçı ile birlikte yavaş yavaş hafta hafta neler olacağını izleyelim.
çok abartılan maç. galatasaray fizik olarak hazır değil, rakip zayıf ama çok da akıllı oynamadı, zaten kontra yapacaktı yaptı.

galatasaray'daki esas problem selçuk inan, çünkü tudor'u istemiyor. ha hoca çok matah değil ama selçuk hocanın iyi ya da kötü bir şey yapmasına izin vermeyecek.
Nereye gülüyoruz maçıdır.

Ahahahahahaa

(bkz: Beter ol galatasaray)
Üzücü bir maç oldu. Adamlar 2 defa geldi ve ikisinde de golü buldu. Galatasaraylı topçular her pozisyonda dağlara taşlara vurunca olanlar oldu o kadar adamların yarı sahasında oynadın ama adamlar geldi kontra atak golü nasıl oynanır dersi verdi. Eğer rövanşta eleyemezsek dursun özbek yavaştan istifa mektubunu yazmaya başlasın yeter artık.
31 çekip yatacaklara yardımcı olan maçtır. gerek kalmamıştır. daha çok zevk vermiştir.
galatasaray'ın dağınık bir sistemde oynadığı maç. ama ben istanbul'da galatasaray'ın turu geçeceğine inanıyorum.
99 du sırf yüz entry olsun diye yazdım. Artık rahat bir şekilde uyuyabilirim.
11 kisi topun arkasina gecmek, pres yapmak, diri kalmak al amk sana tempo.

En ucta oynayan gomis, bizim sahamiza kadar gomulmustu daha ilk yarida. Bi on dakika bu zayif rakip bile bizi sahamiza hapsetti. ilk yarida lan daha. Tudorun futbol akli bu kulube yeterli degil. Delifisek kontra kanatlarin, zehir gibi hucum organizasyonlarin olur geriye yaslanmani, tum takim topun arkasina gecmeni anlarim ki bu bizim takimin kimyasina aykiri.

Ortasahan bitik, kanatlar desen allahlik amk takim oyunu siklerinde degil, organizasyon yok, oyun kurucu zaten yok. Belhanda da care degil. Belhnda ancak ortasahada yaratici olabilir. Rakip kaleye yakin yerde oynayamayacak gorursunuz. Rakip oynatmaz orada baski, sertlik daha fazla o kapasite belhanda da yok ki zaten topla kat eden bi adam, bosu o kadar net goremiyor, hucumlari organize edemez.

Sneijderin kalmasi da gorunen o ki yetmeyecek, en az bir kanat transferi sart. Top tutup oyun kurabilen, adam eksiltebilen biri sart. Ortasahaya bir defansif oyuncu kesinlikle sart, belhandanin yanina.

Bu takim oyun kuramaz. Cidden cok kotu bir durumdayiz. Sonradan oyuna giren emrah bile ortasahada oynasaydi daha uretken olurduk. Les bir mac oldu. Ama umarim hayirlara vesile olur.