cemaili'nin şhow yaptığı maç. adam çok iyi ya.
tarık'ın bu çocuk parasını çıkartır dedirttiği maç olmuştur. ona daha hazır değil, daha pişecek falan diyen statükocu sikiklere de sormak lazım izlanda maçında olsa fena mı olurdu diye?

karaktersiz herifler.
ilk yarı itibariyle,

hava toplarında etkisiz olan burak a 10 orta açıldı. biri çok netti. rezalet bir kafa vuruşuyla sonuçlandı.

selçuk, bu maçın seyircisiz olduğuna şükretsin. sürekli geriye oynayan ve boş alana çıkmayıp, saklanan bir pozisyonda oynuyor.keşke geçen sezon onun için 3 milyon euro değerindeki formayı yere attığı vakit defolup gitseydi.

tarık ve veysel henüz galatasaray oyuncusu değil. şans verelim diyoruz da arkadaş, 17 yaşında mı bunlar galatasaray da pişsin. galatasaray a dışardan gelen oyuncu pişip gelmeli. özellikle veysel çok ağır. tamam hücuma destek veriyor ama sabri den pek bir artı özelliği yok.

djemali estetik.

bruma, içeri kadar giriyor. sonrası her şey olabilir. gol de dengesiz bir pas da. bu bruma nın sürprizine bağlı.

eskişehir in ofsayt pozisyonları tartışmalı. bakmak lazım. onun dışında ortadan iyi kaçırıyorlar forvetleri. şeju ve semih iyi ama veysel ve tarık ın geç geldiği zamanlar büyük tehlike yaşadık 2 defa.

galatasaray ın da burak la ve bruma yla iki pozisyonu vardı. özellikle burak ın pozisyonu çok netti ama burak gene aynı burak. nasıl geçecek bu sezon burak la muammma.

ikinci yarı pandev girmeli burak yerine, selçuk çıkmalı. bana kalırsa hiç oynamamalı. resmen hız kesti koca 45 dakika.
bu sene alışılacak tarzda maçlardan biridir. 2.yarı galatasaray 1 veya 2 gol ile maçı alır. muslera gol yememeye devam edecek tabi o ayrı.
an itibariyle 0-0 devam eden maçtır. dakikalar 88'i göstermekte.
galatasaraylıların bile sikine takmadığı maç. 35 entry girmişler daha ligin başı bir de. ilginç değil onlarda biliyorlar bu sezonunda hayal olduğunu.

bak burdan da belli oluyor ne kadar başarı tapıcısı olduğunuz taraftar olmadığınız. hatırlıyorum fener şampiyonluğu kaybetmiş avrupaya havlu atmış şekilde 2 sene önce son maç karabük maçına çıktı o maçta bile bundan fazla sayfa entry vardı daha çok konuşuluyordu.
pandevin ilk onbire yerleşmesi gerektiğini gördüğümüz maçtır.
kasımda bitecek olan lig tv sözleşmemi uzatmamama neden olan maçtır. Neden uzatmıyorsunuz sorunusuna bkz:eskişehir maçı vereceğim. Ayrıca pazertesi opel otomobilimi satıp gs bonus kartımı da kapatacağım.
galatasaray'ın 4üncü yıldız töreni yapacağına,daha aktif bir hoca getirseydi galibiyetle bitireceği maçtı.
Balık baştan kokar demek de istemiyorum ama..
kesin 0-0 bitecek maçtır.
aaa bitmiş
En çok forması satılan futbolcusu kalecisi olan sikik takımın maçı.
galatasaray'ın kötü oynayıp 1 puanla ayrıldığı karşılaşma.

galatasaray'ın en iyileri için; http://www.soruyorum.com.tr/sc/Q07X

en kötüleri için; http://soruyorum.com.tr/sc/Q077
galatasaray'ın ikinci yarı atamadı bir gol yüzünden 200 liradan etmiş maç.
takıma format atmak için iyi bir maç oldu.

ilk 11 de bundan sonra yer bulmaması gerekenler:
burak,
selçuk,
olcan.
yekta.
veysel.

bunların yerine ilk 11 de olması gereken ya da mecburen olacak oyuncular:
hakan balta.
yasin
umut
umut gündoğan
pandev.
Ofsayt gerekçesiyle geçerli olmayan golümüz sonrası arkadan gelen bir ses 'En azından sevinmiş olduk beyler'.