bugün

digitürk'ün kazandığı maç. siz başka kazanan var mı sanıyorsunuz. bakın seneyede ilk iki final maçı yapsınlar diyecekler.
semih sentürkün ilk yari cok kötü ama ikinci yari iyi oynayacagi mac (insallah 2. yari iyi oynar artik yani).
galatasaray fazla pasif oynuyor burda bir bok yeniği var diye düşünüyorum.defansif takıldı ilk yarıda sanırım beraberlik istiyor galatasaray.kontralarda gol atabilirse kardır.
ilk yarının bitmesi itibariyle gol ve goller görmek isteten maç. bir gol olsa açılacak da, olmadı gitti.
gs'nin cok kotu oynadigi, fener'in ise daha derli toplu gozuktugu karsilasma.

soyle de diyebiliriz, gs bugune kadar iyi oynadida ne oldu ? yenebildi mi fener'i ? hayir. bu duz gerzek mantigi ile yola cikarsak gs bugun fener'i yenebilir.
bütün galatasaray oyuncularının tokatlanıp kendisine getirilmesi gereken maçtır. korkarak oynamaktadırlar.
Her iki takımında futbolcuları pamuk iplik üzerinde hata yapmamak için oynuyorlar sonuçta maç sonunda hataları yapanlara ağır faturalar kesilebilir.

gönül isterki fenerbahçe kazansın ama bu gidişle de galatasaray kazanır gibime geliyor neyse iyi olan kazansın.
skor haricinde fenerin istediği gibi giden maç. umarım fatih hoca devre arasında oyuncularını iyi motive eder. eboue bile çok top kaybediyor, muslera resmen titriyor. eğer ikinci yarı da böyle giderse hiç kimse skora güvenmesin, fener beş dakikada bir gol bulur galatasaray toparlanana kadar da ikinciyi bulur. o kadar da net söylüyorum. elmanderin de çıkmasıyla bizim tarafta iyi oynuyor diyebileceğimiz birisi kalmadı. şampiyonluk maçını oynayan takım bundan daha fazla varlık gösterebilmeli.
fenerbahçe'nin 1 gol atması halinde çok daha heyecanlı,hafızalara kazınacak bir maç olacaktır. yani fenerbahçeli olmamdan değil unutulmaz bir maç olsun diye fenerbahçe gol atsın diye bekliyorum. umarım ikinci yarı ilk yarı oynanan futbolun tekrarını izlemeyiz.
Şu ana kadar az çok futbol maçına benziyordu fakat Son 20 dakikası biraz tenis maçı , biraz tekvando ve birazda rus ruletine benzeyecek.
an itibariyle sahada yakılan meşalelerden dolayı, sisli, puslu bir görünüme kavuşmuş maçtır.
galatasaray'ın barcelona karşısındaki granada gibi oynadığı maç.
derbilerin derbisidir. sonucu muamma olan merak ve gerginliğin had safhalarda olduğu karşılaşmadır.
fenerbahçe alacaktır. inancımız sonsuz..
bir göztepeli olarak söylüyorum hakemin fener e yakın olduğu maç.
henüz hiçbir şey belli değildir. sevinilmemesi gerekir.

not: galatasaraylıyım.
Son 20 dakikası çok çekilşmeli geçecek maç. Alex ve gökhan gönül girecek. Aydın girecek. Ortalık karışacak. Bekleyin son 20 dakikayı az kaldı.
galatasaray 2. yarıda daha iyidir.
Son 20 dakikayı bekleyelim diyorum. Alex ve gökhan gönül girecek. Aydın girecek. Ortalık karışacak. Bekleyin son 20 dakikayı az kaldı.
hakan balta nın kullandığı mal gibi taç yüzünden gol yemeye ramak kalan karşılaşma.
yanlışlıkla tüm tribünün yanarak öleceği maç.
dia'nın oyundan atıldığı maç.
dakika itibariyle maçın tek sarı kartını gören oyuncunun maçın tek ve kırmızı kartını gördüğü maç.
dia haklı olarak ikinci sarıdan atılmıştır.
dia'nın emre'le aynı takımda oynamasına verdiği tepki sonucu kırmızı kart gördüğü maç.