bugün

(bkz: bu ülkede yaşayıp referandumda oy kullanmamak)
olmayan, bazılarının zayıf hayal güçlerini fazla zorlaması sonucu işlemci yetersizliği yüzünden hayal edtmeye çalıştığı insanlardır. tüm 'hayır' severler bilir ki referandum sonucu %60-62 ye %40-38 gibi bir oranla hayır üstün olarak çıkacaktır.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı idneler)
(bkz: ne gerek var ki boyle seylere)
(bkz: ne bu hırs)
koyunlar evet diyeceği için, insanların 13 eylülde maruz kalabiliceği hayal kırıklığı aslında şaşırtıcı olmamalı. Çünkü, bilmediği halde 'evet' diyebilicek insan, dünyada, en azından gelişmiş toplumlarda bulunmamaktadır.
(bkz: koyun)
(bkz: insan)
(bkz: gelişmiş ülke)
hayır'sızlardan daha hayır'lı hayır'cılardır.

başkasının dili olup konuşmayan hayır'lı kişilerdir.

hırsızdan, soysuzdan hayır gelmeyeceğini bilen hayır'lılardır.

12 eylülde hayır'a evet basacak hayır'lılardır

çocuklarına onurlu bir gelecek bırakmak için çalışan hayır'lılardır peki ya siz çocuklarınıza ne bırakacaksınız?

hayır'lı günler.

not: aha çıktı bi hayır'sız

NOT 2: seyir isimli yazar arkadaşın uyarısı ile artık tercih şeklinde tasarlanan mührün kullanılacağını öğrenmiş bulunmaktayım. hayır'sızlar evet'e bassın hayır'lılar hayır'a.
(bkz: rte nin insan olmadığını bilen evetçiler)
%45 * ak parti nin oyu
%5 saadetin oyu
%3 ülkücü tabanın oyu
%5 partisizlerin oyu

en az %58 evet oyu çıkacağını bilen hayırcılardır.

(bkz: koşun la koşun laiklik elden gidiyor)

edit:demiştim lan size.. çıktı amk. anket şirketi gibi adamım şeressizm.
görsel
hayırcıların büyük çoğunluğu evet çıkacağını biliyor. o nedenle dumura uğramak gibi bir durum söz konusu değil. buna farkındalık denilebilir. bir çok şeyin farkındalığı denilebilir hayır oyuna.
o değil de bir gerçek var ki o da 12 eylül'de ne çıkacağını bilen hıyarcılar.

12 eylülden bi bok çıkmaz!
(bkz: benim lan bu)
hayal kırıklığına falan uğramış olmazlar. sonucu önceden beri biliyorlardır.
(bkz: hıyarcılar)
öldürüleceğini bilip de doğrularından vazgeçmeyen, yobaza, kapitaliste, sevinç yaşatmak istemeyen bazı gençlerden farkları olmayan topluluktur..

ne çıkacağı umrunda olmayan, alacağı kömüre, makarnaya bakanların anlamayacağı kişilerdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar