bugün

Sanatı yerine siyasi düşüncesiyle anılmak istemiyordur sanırım ayıp gerçekten. Kim entry düşerse başlığa siyaset zırvalamış.
ir duayenden bahsediyoruz, bir sanat adamından, bir Atatürkçü, bit vatansever, bir cumhuriyetçiden. En azından, bir sanat adamından. Biraz saygıyı hakediyor bence, en azından, öldürülen teröristlere duyulan üzüntüden daha çok bir üzüntü borçluyuz. Hümanist arkadaşlara duyurulur: Levent Kırca da insan.
insanların ne zaman aramızdan ayrılacağı belli olmuyor işte, mekanı cennet olsun, allah sevenlerine ve ailesine sabırlar versin.
allah rahmet eylesin iyi adamdı .
Sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun ölen bir kişiyi iyi anmak gerektiğini düşünüyorum. Bu insan komedyen sonuçta.
Ölmüş be hey gidi leva hey. Inşallah dinsiz gitmemiştir.
her nefis ölümü tadacaktır ,sonra ancak bize döndürüleceksiniz
ankebut s ayet 57 .
kendi sırasını savmıştır .biz sıramızı bekliyoruz .
şimdi şu soruyu sormak isterdim
ahiret varmıymış
cevabını duymak için çok şeyler verirdim .
toprağı bol ,mezarı ışıklı olsun .
yobazları sevindirmiş, bu ülkenin aydınlık insanlarını üzmüştür.
üstadın büyüklüğü o kadar çoktu ki her tiplemesi gözlerimin önünde.
aklımızda kalbimizdesin levent abi. seni asla unutmayacağız!
mekanı cennet olsun dediğim.
Bu sefer güldürmedi.
Üzen olaydır. Ölümler can sıkıcıdır. Unutmayacağız. Nur içinde yat duyarlı insan.
üzmeyen olaydır. benim değerlerimle dalga geçen, bunu en absürt biçimiyle yapan biri için neden üzüleyim ki ?
not: "ulan 'başımız sağolsun' yazması gerekiyor iken niye böyle diyor bu" diyen varsa hemen mesaj atıp sorsun.
ak troller başka başlıkta kusmaya devam etsin, kömür zehirlenmesi de olabilirsiniz.

konuya gelince;
üstad rahat uyu, bu ülkeye erdoğan dan daha fazla şey kattın.
Allah rahmet eylesin, başımız sağolsun.
olacak o kadar'la büyüyen bir nesil olarak üzmüştür.
1 Kasım seçimlerinin favori partisi olan işçi partisi bir oy kaybetmiştir. Bakalım seçimlerde ne olacak onu merakla bekliyorum. Her insanın tadacağı bir şey olan ölüm bu zatında kapısını çaldı. Çok fazla uzatılacak bir durum yok.
hepimiz levent kırca'yız.

allah bülent ersoy'a uzun ömür versin.
Allah rahmet eylesin.

En son ulusalcıydı zaten.
Mukadderat.

Her nefis ölümü tadacaktır.
üzmüştür. ruhu şad olsun.
üzülmedim.
atam atam sen kalkta ben yatamcılardan birisini daha atasının yanına göndermiş bulunuyoruz. allah için çok mutluyuz.

biz size bu adamı sayın sevin dedik siz ne yaptınız? taptınız.

ölmüştür.
her ölüm erken ölümdür ama bu hakkatten erken yani. allah rahmet etsin. umarım sarhoş piyesiyle güldürür cenneti.
Çocukluğumdan bir parça daha eksildi ulan.

Allah rahmet eylesin.
An itibarı ile öğrendiğim durum. SArhoş şoför Taklitlerinle anılırdın.. Şimdi oldumu yakıştımı bu sana.