bugün

05.12.2019 tarihinden vodafone satış birimi olan çağrı merkezinden annem Semra T**** Adına 053723387** numaradan başvuru yaptık. Görüştüğüm satışta ki arkadaş Orhan Bey idi.
48 saatte bağlanır dedi teyitleştik.

06.12.2019 tarihinde Tecnofixe bağlı ekip evrak getirdi akşam 21:00 civarları imzaladık.

09.12.2019 tarihinde randevu için kurulum ekibinden bir bayan aradı. Adresi teyit ederken farklı bir adres söyledi. Benim başvurudaki, sistemlerdeki ve imzalanan evraklarda adresim doğru ama bayanın söylediği farklı adresti. Düzeltip geri döneceğiz gün içerisinde dedi.

10.12.2019 tarihinde aktivasyon biriminden Sinem aradı Sorunu çözeceğim dedi güvenin bana dedi güvendik. Beklemeye koyulduk. 11.12.2019 18:00 da aradı bugün ekip kesin gelecek 19:00'a kadar dedi ve gelen giden olmadı. Sinem hanım tekrar aradı 19:00'da bağlandımı yok dedim. Tekrar arayacağım sizi dedi ondanda ses kesildi.

11.12.2019 tarihine kadar ne kimse aradı ne geldi. En son kendim VodafoneNet şikayet hattını aradım. Takım Lideriyle görüşmek istediğimi belirttim ve Tuğçe Hanım'a aktardılar. Şikayetlerimi söyledim ve zaten bu güne kadar defalarca talep oluşturmuşuz çok geç kalınmış. ilgili aksiyonları aldım 11.12.2019 tarihinde olmazsa 12.12.2019 tarihinde kesin bağlanacak sözü aldım.

12.12.2019 tarihinde kimse beni aramadığı için tekrar başka takım lideriyle görüşme sağladım Yasemin Hanım'la bana dediği aynen şu sistemlerde adresiniz doğru bizim hatamız ama en başta ekiplere farklı bir adres gittiği için bir şey yapamıyoruz başvurunuzu iptal edip tekrar başvuru almamız lazım dedi kendisi. Zaten biz 7 gündür bağlantı için bekliyoruz 7 gün sonramı söylemek aklınıza geldi acaba.

7 günde 300 lira telefon telefonumdan aşım yaptım.
Sorun çözülene kadar vın gönderin dedim yok dediler.
500 liraya kadar taahhüt karşılıyorlardı başka operatörü iptal ederseniz. Yasal süreçte bağlayamadınız ödeyin diyorum gene yok. Aktif olmadan ödeyemeyiz.
Gelin bağlayın diyorum yok.

Herşey karman çorman oldu. Bir daha Vodafone'a güvenirmiyim, kimseye tavsiye edermiyim bitti. Telefonlarımıza kadar başka operatöre geçireceğiz yarın ilk iş.

Superonline kullanırken sırf 99mbit paketleri avantajlı geldiğinden senelerdir sıkıntı yaşamadığım sağlayacığımı iptal ederek dertsiz başıma dert aldım.
destek amacıyla uplarsanız sevinirim ayrıca ekşide yardımcı olabilecek varmı?
Olur öyle.
Up up!

Diz iz entri.
lütfen ekşiden destek olacak birileri iletişime geçsin sesimi duyurmak için.
up up destek olun lütfen.
bir allahın kulu yokmu destek olacak ekşide?
Vodafonun rezaleti 12 aralığa özel değil.
http://www.sikayetvar.com
Sitesini kullanabilirsiniz
Bu sitede firmanın yetkilileri ve diğer kullanıcılar şikayetinizi görüyorlar
Ben çok çözüme ulaştım bu siteden.