bugün

hala izlemediğim için kendimi şanslı hissettiğim reklam.
evet dandik olabilir ama dandikliği ile dikkat çekip tanıttığı numarayı insana ezberletiyor. sokakta kime 118 desen direk taksiden 80 gelir aklına. bence adamlar işi biliyor. böyle ezberletiyor numarayı insanlara.
118'i duyunca 80 diyesin geliyorsa eğer işte reklam budur.

(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
ne kadar berbat olsa da amacına ulaşmış reklamdır, numarayı insanın beynine kazımıştır.
adama ulan bu kadar kazanıyor musunuz reklama bu kadar para harcıyorsunuz dedirtir.
Lanet, iğrenç, tiksinç ve saçma bir reklam. Her izlediğimde süper küfürler sayarım. Tamam, hadi milleti kazıklamak için bu şirketi ya da ortamı kurdunuz neyse, bari ya reklam yapmayın ya da yapıyorsanız doğru dürüst yapın. Adamı illete getirmeyin yahu.
başlığının altına kusmak istediğim reklam filmi. reklamı, numarası değil artık ayrı ayrı 118 ve 80 rakamlarından da bizi soğutmuştur.
reklamın iyisi kötüsü olmaz dersini çokça çalışmış senaristler tarafından harmanladığı zannedilmektedir. halkı kendini jiletleyerek intihar etmeye sürükleyecektir yakında.

(bkz: son entrysi 11880 olan uuser)
ah bir de "devam edecek..." yazısı yok mu, mahvediveriyor insanı bir kalemde.
cinnet geçirtme deneyinin bir uzantısı olarak uygulandığını düşünmekten kendimi alamadığım prosedür.
ne kadar nefret etsemde beynimin içine kazınan rakamlar bunlar..iyi reklam politikası be.
reklamlardan sonra beni mikseler aramayacağım numaradır. bu tarz reklamlarla iş yapıyorlarsa hatta para kazanıyorlarsa vallahi pes arkadaş!
Herkesin ilgisini çektiğine ve herkes numarayı ezbere bildiğine göre başarıya ulaşmış bir reklamdır.
hangi zeka ürünü reklamlardır,anlayamadım efendim.
herkesi de kendileri gibi aptal sanıyor olsalar gerek ki günde milyon kez yayımlanıyor,insanı sinirlendirip,kanla değiştirmesine neden oluyor.bu kadar düştün ey türk telekom!
cinnet geçirten reklamdır. hele birde reklamın sonunda alt tarafta yazan devam edicek yazısını gördüğümde delirecek gibi oluyorum.
gelmiş geçmiş ve gelecek en saçma reklamlar listesinde ilk ona rahat girebilecek reklamdır.
(bkz: yeter artık insaf ya)
nefret edilmesi gereken reklamlardan biridir. kanalı değiştirmeye sebebiyet verir.
reklamda oynayan o iki adamı sabahlara kadar ıslak odunla dövme isteği uyandıran reklam.
hayattan soğutturandır.rtük mütük kaldırsınlar bir an önce yayından
(bkz: bunu yapan reklamcı olamaz)
'bok yoluma giriver, bok yoluma soruveeer' diye anlıyorum her denk geldiğimde. problem bende değil..
[http://www.youtube.com/watch?v=8kAzCMMfcAc ]
kafa karıştıran reklamdır. anne seksi ara, baba seksi ara gibi söylüyor yeşilli şey. *