bugün

Küçükken tavşanımın ezilmesinden sonra içimi en çok burkan şey. Yurdum ergeni bir ayda binlerce mesaj atıyor ama hala tuvalette kendini boşaltıyor. Olm o kadar cümleye gerek yok. Bak bu kız milleti var ya onlarda deli gibi sevişmek istiyor. Sonuçta am dediğin şey ister bunu. Ama sen ne yapıyorsun;

, nasılsın, iyi misin, üşüdün mü, dayım gil geldi.
Hay dayını sikiyim.

Olm az net ol. Yaz ki burcu seni duvardan duvara vura vura, halıda, yatakta mutfakta deli gibi sikmek istiyorum. Buna "aaa hayvan" derse bil ki başkasına verecek kesin.

Lan bu iş sizinle olmayacak. Ne yapayım. Bu kadar kalabalık kitlenin hepsini ben sikemem ya.
ağrılı bir kızda denediğim bir yöntemdi ertesi sabah dayısı arayıp 'oglim bak biz kürdiz ha sırf istanbulda beş bin kişiyiz' demeseydi iyidi.amk kızı
gayet normaldir. 11000 mesaj atabilen bir insan insan değildir, robottur. sevişmeye kalksa paslanır, küflenir. bir de iş üstünde kısa devre yaparsa vay kadının haline *
11000 mesajı seks için atıp hala girecek bir yer bulamadıysa, kişi organını kesip sokağa fırlatsındır. 11000 mesaj nedir lan!