bugün

Ateistlere bir şeyler ima etmeye çalışandır. Anladınız siz onu.

(bkz: Ayakların baş olması)
--spoiler--
bugün sabah gazeteleri okurken saat ile ilgili haberi gördüm. hayretler içinde kaldım. kesinlikle böyle bir şey doğru değildir.
--spoiler--
twitter e bunu yazdığı halde hala öyle bişey demedi diyecek kadar gözü dönmüş yazarlarımız olduğu görülmekte...
twitter dan almadım değil, 'pahalı saat kullanmayı sevmem' yazan cumhurbaşkanıdır.
atatürk'ün ölümünden hemen sonra bütün özelleştirme hareketlerini yasaklayıp istanbul ve ankara'nın ne güzel yerlerini parsel parsel çocuklarına ve etrafındaki yalakalarına hediye eden ismet paşa'nın yanında bir hiçtir. inanmayan istanbul'da dolmabahçe, gümüşsuyu, beşiktaş, yeşilköy ve ankara'da bütün bir çankaya ve özellikle de nene hatun güzergahına bir göz atsın bakalım.
almadım dedi kesin aldı bu saati şimdi aldım mı diyecek bir cumhurbaşkanı alabilir de ama eğer ekonomik seviye ve refah seviyesi iyiyse bu ülkede, herkes iyi kazanıyorsa alabilir bu kadar fakirliğin ve açlığın ,işsizliğin olduğu ülkede o saati alırsa yakında saate bakması gerekecektir zaman doldu çünkü..
istediğiniz kadar yalanlandığını buralarda belgeleri ile ispat edin, at gözlüğü kullanan sözlük yazarlarınca asla dikkate alınmayacak, mütemadiyen bu başlığa bu konu hakkında salakça entryler girilmeye devam edilecektir. çünkü bizim yazarımız okumaz, okuma tembelidir, kendi ideolojisi harici biri hakkında böyle giydirmeye müsait bir başlık gördüğünde anlayıp dinlemeden saydırmaya bayılır. kendini böyle tatmin eder rahatlar. yani sevgili düzelticiler, isterseniz götünüzü yırtın, bu entry den sonra bile hala nasıl 110 bin dolarlık saat kullanır çok ayıp içerikli entry ler okumaya devam edeceksiniz. benden söylemesi...
Burslu okumasına rağmen, gemi sahibi olabilen bir çocuğa sahip başbakan'a,

okulunu bitirir bitirmez kral şekilde iş bulmuş çocuğa sahip bülent arınç'a,

darbeci maaşı ile büyük arsalara, villalara sahip kenan evren'e,

çocukları bir asker maaşı ile amerika'da, norveç'te okuyan tsk görevlilerine sahip bir ülke adına çok değildir.
cumhurbaşkanı tarafından twitter sayfasında yalanlanan haberdir.

http://twitter.com/cbabdullahgul/status/17639229128
http://twitter.com/cbabdullahgul/status/17639270149
110.000 değil 2000 euroluk saat takmaktadır kendileri.
yalanlanmış haberdir. bence 700 milyarlık yat aldığı söylenen deniz baykal daha popülerdir.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
yalanlanan haberdir. cumhurbaşkanı bizzat kendisi yalanlamıştır. aynı salyalılar daha önce de altı kırmızı ayakkabı giyiyor diye; türk malı olan, 100 tl olan ayakkabısı için hayrunnisa gül'e 10000 dolarlık ayakkabı giyiyor yakıştırması yapmışlardı.
aynı zamanda milyonluk eşarplar takan ve dolmabahçe sarayı'ndaki beğendiği eserlerin fotoğraflarını çekip köşke isteten hayrünnüsa gül gibi bir eşe sahiptir efendim. yani halk açlık içinde, sefalet çekerken ekonomi bunlara büyümekte, lale devirlerini yaşamaktadırlar.
tanım: yılın en çok sazan zıplatan yalan haberleri dalında oscar kazanan habertürk yalan haberi.

ya hayır şüphem odur ki bu ve bunun gibi haberlere inananlar süpermen diş perisi noel baba vs bilumum hayali karakteri de gerçek sanıyordur. ne diyelim Allah Iq nasip etsin.
siyasetimizin nerelere vardığını gösteren bir haber başlığıdır.

kiminin saati, kiminin gömleği, kiminin donu, kiminin şusu, busu...

artık siyaset böyle yapılıyor demek. vay amk.
yalan haberleri son zamanlarda defalarca elinde patlamış bir gazetenin yatsıya kalmadan sönen mumunun ışığının yaydığı uydurma beyanattır. yalan olduğu ortaya çıkınca kim siyasi nefretinden dolayı söylediği hangi hangi sözünü yalamak, kimin söylediği neresine kapak olmak durumunda kalmıştır bu başlıktan okuyabilirsiniz.
yalanlanan haberdir.

(bkz: ne takam casio f91w mi takam)

artık bu haberden sonra birilerini koluna casio f91w takmış basın toplantısı yapıyorken görebiliriz. hani var ya bir halk çocuğu(!) onu diyorum hacı.
Cumhurbaşkanım , biricik idolüm , dürüst insan , yardımsever kişilik , pırlanta gibi bir çocuk yetiştiren baba , gelir gelmez Çankaya'nın duvarlarını boyatan Hayrünisa Hanımefendi'nin eşi , bizim 11'inci ; 110.000 dolara aldığınız saat hayırlı olsun. Daha pahalısını da alabilirdin. Ama bununla yetinmen bile gözümdeki değerini o kadar büyüttü ki anlatamam. Allah seni başımızdan eksik etmesin.
(bkz: senin benim param)
demek ki cumhurbaşkanımız için zaman çok öneemliymiş..varsa böyle birşey ki yok müslümanlıkta israf haramdır.adamlarım işleri bitti ekonomi süper her ülkeyle kankayız herşey bitti saate mi geldi lan iş godoş..
(bkz: brezilya da kucak dansı yaptıran başbakan)
(bkz: böyle bir cumhurbaşkanı bulunamadı)

yani en azından türkiye sınırları dahilinde, türkiye'yi yöneten böyle bir cumhurbaşkanı yok. zambiya cumhurbaşkanı, moritanya devlet başkanı falan almışsa bir şey diyemeyeceğim ama abdullah gül'ün almadığı kesin. adam twitter'ından yalanlamış. 10 haberinden 5'i yalan olan habertürk'e mi inanayım cumhurbaşkanına mı?
(bkz: ekmek yoksa pasta yesinler)
(bkz: işsizlik varsa tatile gitsinler)
deniz baykal'ın yat alma haberi kadar gerçekliği vardır. ama kendisini sevmeyenin bol olduğu bu platformda deniz efendiye gösterilen tepkilerin daha fazlasını almaktadır. enteresansınız lan.
cumhurbaskani tarafindan yalanlanmis bir haberdir.
hurriyet okuyan kesime duyurulur.
atatürk ün kastının dini sektör haline getirenler olduğunu anlamaktan yoksun ve sözlerini çarpıtmakta usta balık hafızalı bireylerin yaşadığı ülkenin cumhurbaşkanıdır.