bugün

bol gollü olur bjk alır.

1-3.
evimin penceresinden stad göründüğü için beşiktaşlı olmak için güzel bir gün.
beşiktaşın puan kaybedeceğini söyleyen yazar arkadaşların saat 21:45 de sözlükte olamayacağını iddia ettiğim maçtır.
beşiktaş kaybettiği durumda komik duruma düşecektir.
beşiktaşın puan kaybedeceğini söyleyen yazar arkadaşların saat on da sözlükte olamayacağını iddia ettiğim maçtır.
kasımpaşa bi kaç haftadır aldıgı kötü sonuçlara karşın sanki bir b.k varmış gibi ölümüne oynayıp almaya çalışacagı maçtır. anadolu takımlarının yaptıgı bu zaten. büyük maçlara ölümüne oyna sonra yat aşagıya. bir istanbul spor vardı gerçi ona ne oldu?
beşiktaşın puan kaybedeceğini söyleyen yazar arkadaşların saat on da sözlükte olamayacağını iddia ettiğim maçtır.
besiktasimin banko alicagi mac, kasimkapasa kim amk.
3 1 bjk alacaktir. tahminim bu yonde *
Bilic: fernandes bu akşam yanımda kulübede, yiyorsa gelin bu akşam saldırın.
beşiktaş için hayati bir maç aslında, neden derseniz; adamlar bu maçın tekrarını istediler kasımpaşalılar sizinle 10 kere oynasak yine yeneriz dediler şimdi kartal bu maçta paşaya yenilirse bütün havası söner beşiktaş'ın, ha yarıştan kopar mı bence kopmaz ama forsu söner. bence formsuz paşayı yenecek beşiktaş.

hatırlatma; bursalı ve bursasporluyum, tamamen tarafsız bir bakış açısıyla yazdım.
mustafa özel tribünde mi merak ettiğim.
beyaz tv muhabirleriyle beraber haber yapıyorlardır belki de kim bilir.
ALMEiDA 1-0 YAPTIGI MAC.
almeida ayağını soktu gol oldu.
adalet için Beşiktaş!
almeida'nın golüyle 1-0 olan maç.
gel de donk a kızma.
yaktı kasımpaşa yı. çok rahat kazanabilecekleri ve kazandıkları ilk maçı acemice verdi.
beşiktaş samsun maçından sonra nasıl dağıldıysa beşiktaş, kasımpaşa da bu maçın ilkinden sonra dağıldı.
yazık oldu kasımpaşa gibi güçlü takıma.
PEDRO FRANCO 2-0 OLDUGU MACTIR.
Pedro oynadıkça açılıyor. böyle olacağı belliydi. golü de atmış bulunmakta.
önce karambol sonra pedro franco ve gol

dakika 34, durum beşiktaş 2 kasımpaşa 0.
an itibariyle 2 - 0 önde olduğumuz maç.
kasımpaşa'nın düşüşe devam ettiği maçtır. geçen hafta da konya'ya yenildier sahalarında 3-1.
bjk nin ilk maçın acısını fena çıkartacağı maç çok sempatik takım lan bjk kuponum geldi diye söylemiyorum.swh
beşiktaş'ın kasımpaşa'yı bi güzel üflediği maç. ahahahaha demek ki neymiş? büyük lokma yiyecekmişsin büyük söz konuşmayacakmışsın.

fikret orman'dan nefret ederim, beşiktaş'a da fazla bi sempatim yoktur ama bu maçı kazanıp antifutbola ve siyasete golü atmaları çok güzel olur.

1-2-3 yetmez 4-5-6 olsun!
le daha mutlu olunabilecek maç. lakin nedir onu da bilmiyorum.