bugün

fb tv yi açında yeni feneri izleyin.
1-0
az ne olduğunu anlamadan golü yedi.
volkan kalede güven veriyor.
sadık tamı tamına 4 tane atak kesti. hoca tam düşündüğüm yerde oynatıyor. sexa sahasının orta saha ya yakın kısımlarında.
fenerbahçe nin atakları durdu. sanırım aktif dinlenme yapıyorlar.

bu arada ersun hoca 1 dakika oturmadı. ma.ı yaşıyor. sürekli talimatlar veriyor. maça önem veriyor çünkü fenerbahçe her maça kazanmak için çıkar.
aykut kocaman zamanında "1 tane attı defansa çekildi".
ersun zamanında "aktif dinlenme yapıyoz helal olsun amk"
kendileri ver deyince veren takımından olanlara tüüü utanmaz der ve saldırgan futbol ustası ersun hoca gerçeklerini anlatmaya devam edersek, silimanı 2 tane yüzde yüzlük pozisyonu atamadı. olsun. atacak o da sonucta.
fener aşırı baskılı futbolunu pek sergileyemedi. 15 dakika falan baskılı oynadık.
ikinci yarı soldado girer gibime geliyor.
çümkü 3 olabilirdi, bu maç.
ayrıca bi fenerin hazırlık maçı için seçtiği takıma bakın bi de diğelerinin. çoğu adı sanı olmayan takımlar. fener ciddi ciddi bi maç yaptı. fauller, ikili mücadeleler hepsi çok ciddiydi.
sadık büyük kazanım. rakibe adeta yapışıyor. bi kez top kaybetti, çıkarken ama 10 tane atak kesmiştir.
dirar dışında 10 futbolcu değişti.
sanırım iki takım yapacak hoca çünkü maç çok.
frey var. ben umutluyum bu adamdan. atar.
Sınavda olduğum için takip edemediğim maçtır. Eve geçince özetini izler analizini yaparım.
ikinci yarı çıkan takım önde baskı yapıyor ama arkada büyük boşluklar oluyor. sadık olmalı bu takımda diyecekken gol geldi. 1-1.
baskı sonuç getirdi. 2-1

sadık olsa o golü de yemezdik.
ikinci yarıda çıkan takımın baskısı daha güçlü ama arka top attırmamak konusunda zayıf. halbuki hoca kesinlikle, rakibi faulle de olsa orta saha da durdurun demiştir.
hoca maçlar başlayınca bunu dikkate alır. ortayı biraz güçlendirse yeter.
Maç o kadar siklenmiyor ki şu üstteki mecZup durmadAn entry giriyor olmasa kimsenin haberi bile olmayacak oynandığından.
sadık ın ilk yarıda koruduğu yerden 2. golü yedik.
ilk yarı oyanayan takım daha iyiydi. harun da formunda değil. kalede volkan olur, maçlarda.
frey 10 numara oynadı ve gol geldi. bu adam iyi beyler.
bu maçla kimsenin işgilenmemesi hakkaten ilginç. fenerliler için de diyorum. insan 2 entry girer. lakin fb tv dışında hic bi kanal bahsetmedi bile, program üretemeyen spor kanalları bile yer vermedi ilginç. bi sebebi olmalı. onlar yer vermeyince de izleyen az oldu.

bence maç süperdi. 5 gol var bi kere.taraftar olmayan biri bile zevk alırdı naçtan.

bu maçın skor olarak hakkı 5-1 di.
volkan olsa o ikinci golu yemezdi. frey ve soldada iki yarıda da olsaydı. goller devam ederdi.

bu maç önemliydi çünkü az alkmaaravrupa da ismi olan bi takım. çok türk takımı yendi.
benim için neden önemliydi. fener kazanmaya başlamalıydı. aynı ciddiyeti ümraniye maçında da bekliyorum. 5-6 atmaları lazim. artık rakibin küçüğü büyüğü yok.

bi de şu fenerli olmayıp benim yazdıklarımdan juduranlara iki çift lafım var.
la hakkat korkuyorsunuz. ona karar verdim. yoksa o kadar ağzınızı bozmazdınız.
ersun hoca acaip sıkıştıracak sizin takımları. hazr olun.
ve hatta, kaçın lan ersun geliyor.

ha frey nasıl ama? süper, süper.
ayrıca fenerde şunu gördüm. ersun hoca isterse kupalarda ayrı, ligde tamamen ayrı 2 takımla çıkabilir. kadro zengin. malum haftada 2 maç oynayacak ve büyük ihtimalle bu, sezon sonuna kadar böyle gidecek. haftada 2 maç.
ersun hoca bu maçta iki ayrı takım denedi.
ilk yarı oynayan takımın savunması çok sağlamdı. hucum kısmı orta halliydi. ilk uarı sonucu bunu gösteriyor zaten. 1-0
ikinci yarı oynayan takımın hücumu süperdi. 2 attılar ama 2 de yediler.
hoca resmi maçlar başlayınca haliyle savunmayı ilk yaro oynayan takımdan kuracak.
hucumu da 2. yarı oynayan takımdan.
böylece maçlar genellikle 3-1 bitecek.
bence sorun bende değil, yazmayanlarda. ekşi de 4 sayfadan fazla entry var.