bugün

ankara'ya okumaya gidecek olan beni, yoldan çeviren zirvedir. beni de yazın'dır. büyük zirveye gidemiyoruz, bari ayağımıza gelene gidelim.
(bkz: o kadar da ölmedik)
http://www.youtube.com/watch?v=fz8algucgu8
keşke gidebilseydim dediğim zirve. ayrıca izmirde de olmasını beklediğim zirve.
ya bu arada 11 ekim ankara biz daha ölmedik zirvesi olmasın bu zirve?
gitsem mi gitmesem mi diye beynimi yoran zirve.
ankara'dan kalkıp da istanbul'daki zirveye gidip buradakine gitmemek olmaz deyip geleceğimi bildiriyorum. yeter ki siz zirve yapın, biz teşrif ederiz her daim.
bu zirve yalan olur... organizatörler gelmez falan...
bu zirve yılan olur... organizatörler öper falan...
daha ölmediğimizi belirtmek için katılacağımız zirve...
katılamayacağım kesinleşen zirve.. katılanlara iyi eğlenceler o zaman.
11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçı ile çakışacağı için yalan olan zirvedir. kim gelir ki?
yapılıp yapılmayacağı ile ilgili bilgilerin güncellenmesi gerekmektedir. olur ise gideceğiz zirvesidir.
mekanın nerde olacağı hala belirsiz olan zirve. böbrek.avi olma ihtimali de yüksek sanki.
skydancer
üçüncü nesil silik

işte ben buna gülerim. korkuyorum sözlük, zirve alanına gidince beni ruhlar aleminden dedem ninem falan karşılarsa, korkarım lan.
organizatör silik olduğu için iptal olmuş zirvedir. organizatör askere gitmiştir. hepinize selamı var. şafak venezuela dedi.
böbrek.avi olduğu kesinleşen zirve zırvası.
aman bir recalim var diyerek ortaya atlayıp, ceketimi belime dolayacağım zirvedir.

rinaa rina rina...
acaba gitsek mi diye tereddütte kalınandır kezaa kocaeli-ankara.
laan acaba deyip deyip durduğum organizeyşın.
mekan ayarlanmamış öneri bekliyorlarmış. sürekli -mış, -miş ile yalan olacak zirve. organizasyon yerlerde.
kabile bar'da yapılacak zirvedir. herkese duyurulur. adres için:

--spoiler--
barın adı kabile. Konur 1 sokakta mülkiyeliler var onun yanındaki binaya girip en üst kata cıkıyorsun. Aslında konur sokağa girdiğinde yukarı bakarak yürümen yeterli kesin görürsün

--spoiler--

11 kasım cuma günü saat 17:00 görüşmek üzere.
11 kasım cuma günü ankara'da karmate konseri olduğundan mütevellit sanırsam katılamayacağım zirvedir.
iş çıkışı uğramayı düşündüğümüz zirvedir.

(bkz: ucuz bira var dediler geldik)
11 kasım'ın bayram tatiline denk gelmesi hasebiyle maalesef iştirak edemeyeceğim zirvedir. karmate konseri planlarım da vardı ama evimdeyim. böyle güne konser koyan zihniyetin...