bugün

volkan demirel'in stattaki orospu çocuklarına iltifat ettiği maçtır.
ne desen boş.
oyuncular ile taraftarların birbirine düştüğü maçtır. fenerli olan volkan ve emre'yi savunuyor geri kalanlar da taraftarları, aferin böyle devam.
o değilde volkanın çok güzel küfür ettiği maç. Ağız dolusu böyle.

Bu nasıl taraftar deplasman gibi amk demiştim önceki entrymde, biri de eksilemişti. Selam ederim.
bir tane şeref golü beklediğim maçtır. hadi kafaya çıkamıyorsunuz anladık, bari bir gol atın.
futboldan anlamayan taraftarın milli takım kalecimize topluca küfrettiği maç. adama kaleciliği bıraktırır cinsten.
o değil de rıdvan ağlıyor mu lan?
tam da bunu diyordum.

(bkz: #13516574)
merak ettiğim konu acaba hiddink'ten sonra bizim paralar kime saçılacak.
tt arena dan oynanan bir milli maçtan daha ne sonuç alınabilirdi ki? idnenin evlatları her milli maçta fenerlilere küfür edin, gol atan emre yi ıslıklayın, sonra da suçu onlara atın. ziktrin lan....
stadda milli takımın değil galatasaray taraftarlarının olduğu maç.

o zaman cem yılmaz'dan gelsin;

(bkz: alayınızın amına korum lan)
stadda galatasaraylıların değil FRANSIZ onun bunun çocuklarının olduğu maçtır... Galatasaray taraftarı bu kadar şerefsiz olamaz!
rıdvanın köşede pısır pısır ne yaptığını merak ettiğim maç. olum adam simit, üçgen peynir, çay falan yiyor heralde çok pis konsantre dağıtıyor.
2.maça gitmemek için topa vurup sarı kart gören arda seyirci tarafından tepki gösterilmemekte ama volkana küfür etmekte yuhlamakta olan seyirciye gerizekalısınız diyecem olmayacak belki de olur lan.
rıdvan ağlıyor mu lan?
rıdvan dilmen'in an itibariyle ağladığı maçtır.
edit: ey eksileyen güzel kardeşlerim yalan mı aq ?
an itibariyle biten mac.
bir kez daha takım olmadan yeteneğin beş para etmediğini gördüğümüz maç. yetenek bakımından bizimkilerin 3'te 1'i etmeyen hırvatistan gelip istanbul'da bize 3 tane atabiliyor. ikinci maça da çıkmaya gerek yok bence. onlara nasıl olsa yemeden 3 tane atamayız hırvatistan'da. ayrıca milli takımın ağzına itinayla sıçan hiddink ve çetin ikilisi artık istifa etmezlerse yüzyılın yüzsüzlüğü olur.
galatasaray taraftarının hırvatlara verdiği desteği ibretle izledik.
ben orda ıslık çalan insanların alayının yanına koyayım. * türklüğümden utandım son 20 dakikadır. tiksinilen taraftar grubunda artık fenerin üzerinde başka bir takımın taraftarı var. onlar kendilerini biliyor.
yüzümüzü karartan maçtır. biri rektum-parmak olayını hiddink'e göstermeli.

adamlar bariz bu maça kaç yıldır hazırlanıyorlar. nasıl yunanistan'a 4 tane attığımız maçta hakan şükür hiç bir şey yapmıyor dendiği halde adamı dört kişi tutuyordu. sen semih'i alıver maça. en az 3 adam tutardı semih'i. ikinci golde hakan balta'yı bir izleyin allah aşkına. nedir yahu adım atmıyor. gökhan gönül bu değil! sanırsın a milli takımı sabote ediyor. takım genel olarak ruhsuz. hamit, gökhan töre, arda bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama hocanın bir dediğine iki diyemiyorlar "eeehh skerim ulan" triplerinde. ömer toprak vardı stop-erimiz nerede? giray duruyor orada yalı kazığı gibi. burak'ın kaderi messi gibi kulübü haricinde top oynayamıyor. sol bek zaten ölü. kaleciye nasıl suç bulunur ki? buffon'u koy alibeyköyspor'a hakan plastik 3 tllik leğene döner. egemen agresif hırvat hücumuna dayanamadı maalesef. sokayım parasına hiddink'in geldiğinden beri en ufak katkısını söylesinler bize bu federasyon. yine bir önceki federasyona bok atacaklardır mutlaka, tazminat yüklü diye gönderemeyecekler. abdullah avcı gelsin, yılmaz hoca gelsin, tolunay gelsin, rıdvan gelsin, ertuğrul hoca gelsin.. en azından bilelim "bizi siken ahmet, mehmet, nuri" diyelim. Gerçi hiddink niye orada muamma, oğuz abey sürüyor kadroyu oh mis. yahu ne rant varmış hala bitmedi? bu millet fatih hocanın taşşaklarını yesin. biz futbolu seven bir milletiz, vergiler halka kullanılmadığı aşikar. bari iyi bir a milli futbol takımımız olsun. bırakın artık yakamızı. o a milli hırvat takımına da bir çift sözüm var. siz bizi yine yenemediniz, rakibin siniri ve hakeme dayalı bir oyun anlayışını kabul etmiyorum. biliç o bereni sikeyim.

yıllar sonrası düzeltme; hocam zamanında size çok antipatim vardı, önyargılarımı kıramamıştım. sağ olun, var olun. iyi ki bizimlesiniz.
türk futbolunun, futbolcusunun ve futbol seyircisinin bittigi mactir.. cümleten gecmis olsun..
yüzde 65 civarı topa hakim olan türk milli takımının beceriksizliğinin ortaya çıktığı maçtır. yazıklar olsun demek geliyor insanın içinden.
ben böyle takımın ta am.na koyiyim. futboldan soğuttular resmen olmaz böyle bişey. lig takımları boktan milli takım boktan of anasını satayım offf.
seyirci volkanı ıslıklayarak tepkisin koymuştur ama keşke diğer oyunculara da aynı tepkiyi verselerdi. Rıdvan ve diğer yazar arkadaşlar milli takım demiş milli takımsa amk para almasınnlar kazanınca jeeple ödüllendirilmeyi biliyorlar o zamn kaybedince cezası ne olacak biraz rencide olsunlar en azından hakkını bulur.
tüm takım olarak kötü oynanan bir maçta, sırf takımsal husumetlerden ötürü, birkaç futbolcuya küfretme eyleminin had safhaya çıktığı, sadece takım olarak değil, teknik adam ve seyirci olarak da kötü oynadığımız maçtır.

ayıp lan! utanın biraz.

not:trabzonsporluyum.