bugün

saat 01:00 da ntvspor dan naklen yayınlanacak maç. arjantin in dünya kupasına katılmama ihtimali düşünülünce üzülüyor insan yahu. kaza falan olmasa da dünya kupasında destekleyecek bi takım olsa.
arjantin'in kendi evinde, grup sonuncusu peru ile oynayacağı karşılaşma. bu maçı da alamazlarsa katılmasınlar zaten.
ikinci yarısıyla birlikte tufana uğramış maçtır,kamera sallandı görüş açısı düştü..
bu arada higuain in golüyle arjantin 1-0 önde bulunmaktadır.
inanılmaz bir golün kaçtığı maç peru adına derken golün geldiği maç. * ayrıca o nasıl bi yağmur, kaleyi nasıl gördün hocam denilesi.
90+3 te palermo nun golüyle 2-1 olan maç. (bkz: nasıl kaçırdım maçı)
ve peru nun topu santranın hemen ardından direkten döndü. (bkz: aman allahım)
izlemeyenler çok şey kaybetti. izledim çok şey kazandım. maradona'nın sevinci bile yeter. bunu da gördüm ya. ölsem de gam yemem. uykusuzluğum ilk defa işe yaradı. futbol tarihine geçicek bir sevinç oldu maradona'nınki. çok mutluyum lan.
maradonanın gol sevinci görülmeye değerdi.*golden sonra santradan kalaeye gelen şut direkten dönmüştür.
son 20 dakikası yoğun yağmur ve rüzgar altında oynanan zaman zaman ekranda topun bile görülmediği maç. 90.dakikada peru durumu 1-1'e getirmiş, 92'de palermo skoru 2-1 yapmış, santradan sonra perulu oyuncunun orta noktadan kaleye vurduğu şut üst direkten dışarı çıkmış ve maç 2-1 arjantin'in üstünlüğüyle bitmiştir.