bugün

Şehitler, patlamalar, saldırılar sonrası söylediği sözlerden ne bir üzüntü ne bir umut kırıntısı bulamadığım liderdir.

Çok destekçisi vardır.
dini sömürerek iktidara gelmiş olan ama din ve imanla alakasını göremediğim lider.
ağzı bozuk, kibirli, kindar ve 2 yüzlü liderdir aynı zamanda.
Türkiye'de; ancak çözümü teröristlerden bekleyen, çözüm yolu olarak sadece teröristlerin silah bırakmasını bekleyen yüzde 50 oyla seçilmiş insandır. (bkz: rte)
Hogwarts mezunu olduğundan şüphelendiğim liderdir. Zira sürekli ve sadece lanetliyor.
şiddetle kınıyoruz

merhaba , selam gibi bir öbek halini almıştır bunların yüzünden.
aklı hala arakan da olan liderdir.
Lider değil bu güne kadar ki tüm liderler aynı şeyi söylemis zaten.
Şimdi şöyle; kendi şahsi başlığımı hortlatmak gibi olmasın amma, maalesef bu başlığı son günlerde hergün açılsa güncelliğinden bir şey kaybetmeyecek.

Çünkü şehitlerimizin önü arkası gelmiyor.

Bende de sözlük kankası olmadığından mecbur kendim canlandırıyorum başlığı.

Size de öyle gelmiyor mu; başbakan son şehitlerden sonra artık neredeyse açıklama bile yapmayacak. Zorla iki kelime. O da en klasik, ruhsuz sözlerden.

Ne bir üzüntü. Ne bir öfke. Eskiden bari gazabımızdan korksunlar falan derdi. Şimdi sadece kanları yerde kalmayacak a döndü.

Sanki aynı açıklama fotokopiyle çoğaltılıp isimler değiştirilip dağıtılıyor.

iki içten laf etmekten aciz birinden biz de bu kanı durdurmasını bekliyoruz.
100 şehit verilsede tepki vermeyen halka yakışan liderdir.
''cezaları cehennemde yanmak olacak'' gibi bir şeyler söyledi ki!
''ben bir şey yapamıyorum, olayı ahirete intikal ettirdim Allahlarından bulsunlar'' gibi bir algı yarattı.
başbakanımız gün aşırı cenaze kaldırıyor!. daha nasıl? hizmet(!) etsin memlekete.