bugün

Turkcell cemiyetinin tam olarak "7tl" karşılığında size sunduğu internet limiti.

"Ulan bu ne" isimli yazar boşuna bu nick namei almamış.

En fazla sözlükte takılırsın bu limitle. Okumak iyidir. Amaç bu sanırım..

(bkz: operatör değiştirmek)
Maillere ve bildirimlere bakılır entry girilir ancak.
maillere bile bakılmaz, fakirliğin son evresidir. bugün bir mail gönderiyorsun, 25 megabyte, 4 mail gönderilebilir.
MASTÜR YAPILIR.

DEVAMI GELMEZ YARIDA KALIR.
sözlükte gezilir. otomatik senkronizasyonun açık bırakılması sonucu dakikalar içinde tükenecek internettir.

(bkz: telefonu ayda 6GB sömüren adam)
10-15 postalık videoya tekabül etmektedir.
yapmak istediğiniz yemeğin videolu anlatımı izlenip, yemek ocağa konulduktan sonra 20 dakika müzik dinlenebilinir.
bir ayda 6 GB yetmeyen bir insan için hiç birşey yapılamaz.
avea'nın aşağıdaki paketi ile yarışandır.

http://www.avea.com.tr/we...MBGunlukInternetFaturasiz

fiyat farkı için birşey diyemeyiz. sonuçta o turkcell.
eşekten inilip ata binilir.
internete girilir.
Vatsapa girersin online gözükür çıkarsın biter hemen.
çare bimcell dedirten saçmalık, 100 mb ney olm adam 19 liraya 500 mb 2000 sms 300 yada 200 emin değilim dk veriyor lan!
Facebooktan hatun düşürülür.
1 gb internet nasıl yapılır diye bakılır.
sözde milli gelirin 17.000$ olduğu ülkede, böyle bir devletten 100mb interneti kullanmayı düşündürecek kadar eder adamı bu sistem işte.. Hani derler adama.. Yıl olmuş 2015 Ülkemizde hala internet kullanımı lüks tüketime girmekte..
-Vah vah vah memleketime diyorum. Böyle niye yaptılar..
whatsapp kullanilir.
bir ay yeter de artar bile.
google meme yazılır görsellere tıklanır.
sözlük, watsap ve maillere girilir.
az önce bunu test ettim. veri bağlantısını açtım hemen youtube a girdim hemen bir video açıp full hd ayara getirdim ve tam 5 dakika izledim. 5 dakika bitince hemen kapattım mobil veriyi. tam 100 mb internet gitti. yani bu demek oluyor ki 5 dakika hd video izlenebilir.
görsel
yukarıdaki aldığım ss de ustteki teste baslamadan onceki kalan internetim. alttaki ise test sonrasi kalan internetim. (fotafon)
bakarak ağlanır.
benim de 35 mb internetim kaldı. 35 mb internet ile neler yapılır bunu da yazın.
Wifi kırıcı indirilir.
Sözlüğe girilir en az 3 saat idare edilir.
Not:test edilmedi.
1 ekmek 1 süt, bir de gazete..