bugün

100 dolar karşılığında sözlük yazarı olsun olmasın kadınlarla yatan sözlük yazarıdır.

bunu söylemeye dilim varmıyor ama söylemezsem kusucam, içimdekileri dökmenin başka bir yolu yok... pencereden esen soğuk yanlızlığıma anlattım defalarca..şimdi de size anlatıcam. ne olursa olsun gücümü toplamalıyım ve size bunu anlatmalıyım. evet bu yazar benim..

not: 100 euro da olur; lan 100 ytl de olur..tamam 50 ytl de olur..lan para vermesen de olur.
aman allahım korktuğum başıma gelmişti. o korkunç gün bugündü. ben artık bir jigoloydum. yok hayır bunu dillendirmemem gerekirdi. sadece bir kere oldu daha. ya gene olursaydı? olmamalıydı hayır kaldıramamdı bunu. hemen kusardım valla. hatta zıçardım lan. hemi de bakire biriydi ve ben kan görmeye dayanamamdı, kan görünce hemen oracıkta zıçasım gelir ki öyle yaptım. 1 saat arayla 2. zıçışımdı bu. ortalığı bok götürüyor deyimini onunla bire bir yaşıyordum. ciğerlerimiz bok kokusuyla doluyordu. bu iğrençliği yaşarken birbirimizin gözlerine bakıyorduk. işi bitirmiştim. bana 100 dolar uzattı almamalıydım ama aldım. artık her şey benim için çok farklıydı. ben bir jigoloydum. sonradan öğrendim ki o da sözlükte yazıyormuş. kim olduğunu açıklamak isterdim ama galiba ondan hoşlanıyorum. ama bunu ona gidip söyleyemem çünkü ben onun gözünde sadece bir jigoloyum. belki bu yazdıklarımı okur. belki anlar. en azından ben öyle umuyorum...
ahlaksiz jigolo olma ihtimalinin yani sira lezbiyende olabilir. amma ve lakin ramazan ramazan ayip lan .

hadi bana saygin yok, peki ya zeki müren ?
ahmet yıldız ölmedi nicki arkadaşın teklif etmesi durumunda tepkisinin ne olacağını merak ettiğimiz yazar.