bugün

Gereksiz istatistik verisi. Türkiye'de yaşayıp Hergün evden çıkan, okula/işe giden, akşam evine dönen, bazen dışarıda takılan insan evladı bunu zaten bilir.

Sen çirkin değilsin, burnun senden habersiz büyümüş sadece.
geriye kalan 1 kişi kendine aşıktır zaten.
Güzellik göreceli bir kavram.
Herkes kendine göre bir nebze güzel.
Kendini qüzel hisseden qızlar eqlesin.
Hayir o 1 kisi benim.
"güzeldir" denmemiş "güzel olduğuna inanıyor" denmiş. Özgüveninize sağlık kızlar. Ben de güzel olduğunuza inanıyorum.
çünkü güzeller.
Günde 10 saat Çalışan evli kadınlara yaptırılmış anket olsa gerek.

Özgüven tavan. Ama işte yani görüntü biraz şey gibi.
Bırakın inanalım ne var bunda bunun nesi rahatsız ediyor sizi . Yoksa olduresiniz mi geliyor bizi yoksa taciz etme istegi mi yoksa guzel olduğumuza inanmak boğazımızı kesmeniz icin bir neden mi . Kötüsünüz kalpleriniz kötü.
Özgüvenli, kendi ile barışık olan her insanın böyle düşünmesini gerektiren bir husus.
Unutmayın beyler, çirkin kız yoktur. Bakımsız vardır.
Kadınların çoğunun 10 söylediğinden 9 u yalan 1 i şüpheli.
çünkü türkiyede her 10 kadından 9u güzel 1i ise çok çokçokçokçok güzeldir.
Sayılar beni bağlamaz ben içinden bir tek seni sevdim.
Hangi türk kadını bunlar? Güzelliğini kafaya takan kadınlar mı? Ya kadınların başka düşündüğü şey yokmuş izlenimi yaratmaktan ne zaman vazgeçeceğiz?
yani başıma bir şey gelmeyecekse ben türk kızlarını beğeniyorum ya, yani bayağı bayağı güzeller abi neden eleştiriyorsunuzda?
10 kadından 9 unun kendiyle derdi yok, kendinden memnun bizim çevremiz kötü ansna.
Aslında gayet güzeller sorun hepsinin aynı fabrikadan çıkmış gibi olması giysiden tut konuştukları konulara kadar tektipler.
Kadın olsun erkek olsun bence her insanda biraz bu ben güzelim veya yakışıklıyım durumu var. Objektif olmaya yönelik bir çabamız yok çünkü insan kendini böyle düşünerek daha mutlu hissedebiliyor .

Kadınların durumu biraz farklılaşıyor zira birileri erkeklere demiş ki kadınlara iltifat edin kadınlar iltifat sever. Erkekler de bu nedenle sen şöyle güzelsin böyle tatlısın şeklinde bol keseden dağıtıyor. Bunları duyan ortalama kadınlar da haklı olarak güzelim lan ben diye geziyor.
Tabi lan o da bi şey mi
10 türk erkeğinin 10u da kendini yunan heykeli sanıyor.