bugün

inşallah tüm seoviler tarafından desteklenecek kampanyadır.

modlara sesleniyorum buradan, bu kuraldan dolayı muhalif entryleri ve yazarları seri eksilemek çok sıkıcı oluyor. kaldırın artık şu kuralı. bitsin şu çile.
destek verdiğim önermedir. hele de şu aralar.
Haklı önermedir. Artı oyda sınır yok eksi oyda neden sınır var? Hani eşitlik? Bir yazarı 1 saat içinde 6 kereden fazla eksileyemiyorsun 100 tane artı oy veriyorsun. Olumlu eleştirilere eyvallah olumsuzlara yok olmaz. Öyle saçma iş olmaz. Kaldırmazlar ama olsun destek sınırsız.
destek verilmesi gereken kampanyadır.
entry girerken düşünmeyen adam, 10 saniye değil, 100 saniye geçse de biraz düşünüp öyle yazayım demez.
kesinlikle gerekli bir kampanyadır. ancak zall beyefendinin kulak asacağını pek sanmıyorum. mesajı kısıtlamak da eksi oya süre koymak da dev birer hatadır ama kulak veren yok maalesef.
seri eksileme özgürlüğü haktır.
Moderasyon bir şikayet gönderdim. 3 gündür bekliyorum. Bu konu için en az 2 yıl beklersiniz diyerek ümidinizi kırmak istemesemde gerçekler acıdır diyeceğim başlık.

Eski 9. Nesilim şifremi unuttum eskiden 2 satte işlem tamamdı şimdi neden uzun sürüyor varmı bilen?
Ne okumayı ne yazmayı bilen cahil ahalinin entrylerini seri eksileyebilmek için destek verilmesi gereken kampanya...
ben zaten kimseyi eksilemediğim için sikimde değil açıkçası. ayrıca bu sözlükte çok takıntılı tipler var bir yazara takıp sabah akşam onu eksilerse ne olacak?
o zaman kimse yazmasın. herkes birine taksın kafayı onla uğraşsın. bence sözlükte artı, eksi vermek de kalkmalı. açık oyda kapatılmalı. sadece fikirler tartışılmalı. nikaltı da olmamalı ve sürekli kombinasyon şeklinde yazar nickleri anlamsız kelimler olmak koşuluyla değişmeli. böyle olursa o zaman sözlükte bak nasıl fikirler tartışıyor.
yoksa kankancılık, sözlük içi muhabbet, nikaltı savaşları gibi şeylerle sözlük zaten kendi içine gömülüyor.

facebook mu ulan burası.
çok radikal fikirlerim var sözlük için çok.