bugün

tam bir yıkık fakir hareketidir. karşılığını fazlasıyla veren ve uzun süredir ülkede her şeye zam gelmesine rağmen zam yapmayan bu kuruma 1 litre sıvı yağ, 1 bira parasını çok görüyorsan zaten git başka sitelerden izle ne izleyeceksen. netflix bu ülkede bu kadar az paraya insanın kendisini zengin hissedebileceği yegane temel taşlardan bir tanesidir.
Senede 120 tl ekstra ödeme gerektiren, grand totalde özel pakette senelik 660 tl ödemeyi gerektiren zam. Türkiye'ye uyarlanan sinema içeriklerinin %10'una sahip bir dataya böyle bir bedel ödemek bana saçma geliyor.

Edit: %10 farazi olarak söylenmiştir, muhtemelen %0.5 falandır.
adam sana yılda 80 liraya (dolar 7.5) bu kadar profosyonel bir hizmet veriyor ve sen de bunu fazla görüyorsan donanım haber ölücüleri üyesi olmalısın.
netflix türkiye fiyatları aslında zam'dan önce'de pahalıydı bence.
Aslında değilim, hatta bu zamana kadar da netflixin kullanım rahatlığını savunuyordum. Sadece fikrimi belirttim, yurtdışında da daha pahalı olmasının sebebi (kura oranla) streamlenen datanın türkiyeden daha fazla olması. Zaten bu zammın sebebi de içeriğin artırılmış olması. Dediğim gibi bence o paraya yetersiz bir hizmet, yoksa nelere para vermişizdir bunca zaman, o başka bir durum. Abonelik ödemelerinde hizmet çok önem taşıyor. Bu kadar konuşmanın üstüne netflix'e devam da edebilirim bu arada ama abonelikten çıkan insana da bu sebepten hak veririm.