bugün

bursaspor'un sezon başından beri forma şansı bulamayan genç futbolcular ile mücadele ederek 3 puanı kazanacağı ziraat türkiye kupası maçı.

bilet fiyatları ise tadından yenmeyecek şekilde ucuzdur.
-VIP A-B Tribünü 1.Sıra: 100 TL
-VIP A-B Tribünü 2.-6.Sıra: 75 TL.
-Kapalı A-B-C Tribünleri: 40 TL
-Maraton Tribünü: 15 TL
-Kapalı Kale Arkası Tribünü: 10 TL
-Açık Kale Arkası Tribünü: 5 TL
-Misafir Tribün: 5 TL
adana demirspor ve bandırmaspor gibi 2.ligin güçlü ekiplerini eleyen takım ile son türkiye şampiyonun maçı.kırıkhan 3. lig ekibi olabilir ama bir garip bileniyorlar ciddi maçlara demirspor maçında izlediğim kadarıyla.süpriz bekliyorum.

edit akbayram: o kadar kötülediniz ne oldu gençler kötüleyeceğinize şu entryi okuyup iddia oynasaydınız 1e 7 veren maçınız olacaktı.
bursaspor un yedeklerle fark atacağı türkiye kupası karşılaşmasıdır. süpriz beklemek komiktir. ayrıca bu maçı yayınlamayan trt yetkililerinden makas alıyorum. öptüm
edit: çok büyük bir süpriz oldu benim için, umuyorum hafta sonu trabzon maçı ile moral bulacağız.
82. dakikası 1-1 eşitlikle geçilen maçtır.
türkiye'de büyüklük lafları eden bursa'nın ne kofti oğlu kofti olduğunu bir kez daha göstermiş olan maçtır. kırıkhan'ı yenemeyen takım trabzonspor'dan puan alacakmış, bunu savunan arkadaşları bile gördük biz ya, neyse.*
tüm türkiye'ye rezil olduğumuz maçtır. varsın olsun... büyük takımlar bazen böyle saçma işler yapabiliyor. bursaspor düşmanları endişe etmesin, kırıkhan'a yenilsek dahi onlara bursaspor galibiyeti göstermeyiz...rahatta dursunlar ki koyarken acımasın cumartesi günü...