bugün

9 olunca evlenebilirsiniz beyler. ama cinsel seks yapmayın sakın.
1 dan fazla kızla çıkmış olan bir erkek, bu durumda, orospu çocuğu, şerefsiz olmaktadır. böyle düşünen öyledir yani.
o nataşadan bu olgaya giden erkekle evlenmekten iyidir daha az hıv riski vardır.
(bkz: he topraam he)
bu devirde 10 kişiden fazla erkekle çıkmamış kız bulabiliyorsan helal olsun derim. durum o kadar feci yani malesef üzülerek söylüyorum, türk kızlarımızın anal, oral yada normal tecrübeleri ortaokul sıralarına geçmek için, lise koridorlarında can çekişiyor.
merak ediyorum kaç erkek bir kadının ilk erkeği. Afedersinizde bu başlık adı altına yazılacak tek şey yazıklar olsun olacaktır. ha 1 erkekle çıkmış ha 10 erkekle çıkmış öyle yada böyle ilk erkeği olamamışsın. Erkeklerdede bu vardır ben istediğim kızla yatayım gönlümü eğlendireyim ama evleneceğim kız açılmamış gül goncası olsun bakire olsun. Önce bi ne kadar sadıklar onu sorgulamak lazım. Erkekler 100 kızla çıkarken bişey olmasın ama kızlar 10 erkekle çıkınca evlenilcek kız olmasın. böyle düşünen erkekler gidip kendilerini kısırlaştırsınlar mazallah onlardan doğacak çoluk çocuğa yazık.
9 taneyse evlenebilirsiniz. fetva var müftülükten.