bugün

markovic" in golüne sadece fenerbahçelilerin değil, fenerbahçe" yi avrupa kupalarında destekleyen çoğu galatasaraylı ve beşiktaşlı" nın da sevindiği maç. yani fenerbahçeli düşüncesiz ve fanatik arkadaşlar galatasaray ve beşiktaş" a sataşmayı bıraksın, türk takımlarının avrupa kupalarında attığı gollere hep birlikte sevinelim. tersine gerek yok. hepimiz türkiye cumhuriyeti vatandaşıyız. unutmayın lütfen.
lazar'a celtic kaç yazar dedirten maç. haydi lazar.
celtic kalecisinin 2.lig kalitesinde olduğu gözlemlenmektedir.
Hakemin önünde herife tekme atan diego malının kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bıraktığı maç. Bu nasıl bir mallık amk ya.

Ek: Ha birde souza sığırı var. Takım 9 kişi oynuyor. Ne işe yaradığını hala çözemedim ben bu souza malının. Topal varken ne diye göbekte bu adam ne iş yapar katkısı nedir.
diego ribas'ın takıma ihanet ettiği maç.

yapacağınız işi sikeyim.
Birazdan 1-1 olacak maç. Sonuç 1-1.

Edit: *
1-1 oldu...

Ribas ı domaltabilirler soyunma odasında.
3 entry ustteyim, cigaramı tutturuyorum.
an itibarıyla skorun 1-1 olduğu maçtır.
bu diego malı hafta sonu lig maçında da öküz evladı gibi elle oynayıp penaltıdan gol yememize sebep olmuştu.
(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
bir galatasaraylı olarak fenerbahçeyi tebrik ettiğim maçtır.

bir üst tura çıkan türk takımımızı kutluyorum.

sonucun önemi yok.

başarı hepimizin. türk milletinindir. türkiyenindir.

saygılar sunuyorum azizim...

tashih:

artık çıkalım şu tripten ve gerçekten milli duygularımız öne çıksın.

artılanmak veya eksilenmek için bu başlığı açmadım.

ama ortada ciddi bir saçmalık var. ve bu saçmalık çığırından çıkmış durumda...

tekrardan saygılar sunuyorum azizim...
diego'nun artık gitme vaktinin geldiğini gösteren maçtır. geldiğinden beri bir boka yaramadın zaten siktir git artık.
diego'nun yüzünden az kalsın avrupa ligi'nden oluyorduk. kesinlikle para cezası verilmeli. diego'nun 67'de oyundan atılmasından sonra oyuna müdahaleyi 82. dakikada yapan pereira'ya ise yine beni şaşırtmadığı için teşekkür ediyorum. her zaman dedim yine söylüyorum, bu hocayla ol-maz.

beşiktaş'a da lizbon karşısında başarılar.

edit: tolga'yla ne kadar başarılı olunacaksa...
Futbol oynamayı unutmuş celtic i bile yenemeyen tipler dün kucumsedikleri UEFA ya devam ettikleri için şimdi halay çekiyorlar ahaha komple eziklik.
uefa kupası başarımızı tiye alan fenerbahçe taraftarının, uefa kupasında kek bir gruptan sidik zoruna 2. çıktığı için, göbek attığı maçtı.