bugün

http://www.sabah.com.tr/y...anli-yayinda-intihar-etti

Haberini okuduğum, yüreğimi dağlayan kişidir. Başlığa kadın yazamadığım için mazur görün, harf sınırına takıldım.
Bakıyorum, dalyan gibi çocuk, kıza bakıyorum, öyle intihar ettirecek bir çapta da değil, yanlış anlaşılmasın kimseyi küçümsediğim falan yok, ama şu kadın kısmının "seven erqeq bulamıyoruz, hepsi piCH" tanımı var ya, al işte, al sana seven hatta bilakis aşkından ölen erkek, sonuç? ayrılık. Kusura bakılmasın ama benim ölmem gerekiyorsa karşı tarafın benim aşkıma/sevgime inanması için, sokayım öyle ilişkiye de öyle kıza da.

insanlar bir şeylerden vazgeçmekte, birilerini hayatlarından çıkarmakta o kadar aceleci ve umursamaz ki, gördükçe şok oluyorum. Adamın tüm fotoğrafları kızla, şu eleman ne yapmış olabilir kızın ayrılması için, keşke kız burada olsa da söylese.

Yine dellendim bak...
net maldır.
çünkü bazı kızlar giderken sadece kendini alıp gitmez, bir daha sevebilme ihtimalinizi de götürür.

şaka şaka hemen gaza geliyorsunuz enayinin tekidir. iki gün sonra o kız başkasının altında inlerken senin adını sayıklayıp belki de daha kuvvetli orgazm yaşayacak.
sen üç güne unutulacaksın. bir hiç gibi yaşadığın gibi ölümün de bir hiç olduğunu değiştirmeyecek.
Bunalımda olan gençmiş. Allah rahmet eylesin. Bu erkekten kurtulduğu için kız şanslıymış. Kendi Canına kıyan, karşı tarafa ne yapar.
Sevgisine ve kararına saygı duymakla birlikte;
Hiçbir kız için intihar etmeye değmez diyorum. Zaten o kız için umrunda değildir ve 2 gün sonra onun için hayatından vazgeçen birisinin varlığını dahi hatırlamayacaktır. Allah ailesine sabır versin.
burada maldır falan diyenler gerçekten ayıp ediyor. bilmiyorlar ki gencecik bir insan hayatının yitip gitmesi alay edilecek bir durum değildir.

şaka lan şaka, sikimde olmayan intihar vakası. lakin gerçekten mal demek bize düşmez belki de bizlerden akıllıdır. intihar eden birine mal demem asla günün birinde ben de edebilirim çünkü açık kapı bırakıyorum.
çevresinde ona 'lan yasin kac basın kac daha ne insanlar ne kızlar göreceksin kimleri kimleri seveceksin' diyen biri olmamış.

biz de ilk sevgilimizi dudağından öpemezken başkalarının kucağına oturup onları boşalttığını öğrendiğimizde sözlüğe gelip (yıl 2011) içimizi döktük ama birileri çıkıp 'takma herkes yaşıyor sen erken yaşamışsın' dedi. düşününce çok üzüldüğüm icin kendime hala kızıyorum ama yaşamam gereken birseydi diye düşünüyorum.

velhasıl bu isler sıkıntılı isler. çevrenizde evinizde ailenizde böyle problemler yaşayanlar olursa ve özellikle henüz ergenlik yaşlarında ise onlarla bir yetişkin olarak adam akıllı sohbet edin. kimsenin ilk askıyla evlenmediğini, bugün sevdiğin icin birlikte olduğun kişilerin yerini, sikmek icin dolduracağın kızlar alacaktır deyin. ama böyle yalnız bırakmayın.
üzmüştür ama benim 2,5 senelik ilişkim sikten püften sebepten bitti. bir süre sonra hayatıma giren, yüzümü güldüren diğer kişi tarafından "eski sevgilimi unutamadım." deyü terk eylendim. ben ne yapayım ? ciğerim kanayarak gülümsüyorum bir şekilde.
Hani bir intihar notu vardı ya, "yavaş yavaş delirdim, hiç biriniz anlamadınız" işte bu olay da bunun aynısı. Delirmek bu işte.
Herkes kendince haklı kimse annesine babasına bişi demiyor ayrıca dalga geçiyorlar ki bir daha hiçbir genç intihar etmesin diye az aklın varsa sende dalga geçersin he Allah rahmet eylesin orası ayrı ama bu dünya da kimse için değmez kendi canından olmak.
(bkz: doğal seçilim)

hayır yani ülke kederden alev alacak bu tipler karı kız için hala intihar ediyor. Şimdi 3-4 gün sonra o kızın sikinde olacak mı? Hayır. Benim sikimde olacak mı? Gene hayır.