bugün

Yeni bir rekor olabilir. Siradakiler gelsin.
ucuz bir jigolo olduğunuza işaret olan durumdur. ücretinize zam istemek hakkınızdır.
cinsel yollardan bulasan her turlu hastaliklara davetiye cikartmaktir.
Sağ eline her gün 3 farklı isim vermektir.
Tüh be rüyaymış.
(bkz: yalandan kim ölmüş) dedirten durumdur tabi nikahlı çift elin varsa olabilir.
bugünde sol elime pelin diyeyim en iyisi.
"ya sen barney stinson mısın kendine gel" cevabımı hak eder. etmez mi? eder tabii ki.

belki de jigolodur. olamaz mı, olabilir.
1064/365= 3 (yuvarlanmıştır)

hadi sevişmeyi, kadını erkeği geçtim bir yıl boyunca her gün 3 yeni insanla tanışmayı düşününce bile ne kadar saçma ve zor olduğu anlaşılacak olan durum.
hayvanlıktır. çünkü sadece hayvanlar her önüne gelenle yapar. burda hayvandan kastım "akıl melekesinden yoksun olmak" anlamındadır.

bizim millet böyle işte. büyük bir rezillik olan şeyleri büyük meziyet yapıyor. misal evli bir erkeğin karısından başka hatunlara ilgisi çapkınlık. bu iyi bir meziyet olarak algılanıyor. kadın yaparsa orospudur.

hadi bunu geçtim birçok hatunu becermek meziyet sayılıyor. gerçekten insanları azıcık tanırsanız kur'anı okurken orada bahsedileni çok iyi anlıyorsunuz.

Ve (yine) kendilerine: "insanların iman ettiği gibi siz de iman edin" denildiğinde: "Düşük akıllıların iman ettiği gibi mi iman edelim?" derler. Bilin ki, gerçekten asıl düşük-akıllılar kendileridir; ama bilmezler. (Bakara Suresi, 13)

Onlardan seni dinleyecekler vardır. Ama hiç duymayan -sağırlara-üstelik hiç akılları ermiyorsa- sen mi duyuracaksın? Ve sana bakacak olanlar vardır. Ama kör olanları -üstelik basiretleri de yoksa- sen mi doğru yola ulaştıracaksın? Şüphesiz Allah, insanlara hiçbir şeyle zulmetmez. Ancak insanlar, kendi nefislerine zulmediyorlar. Gündüzün bir saatinden başka sanki hiç ömür sürmemişler gibi onları birarada toplayacağı gün, onlar birbirlerini tanımış olacaklar. Allah'a kavuşmayı yalanlayanlar gerçekten hüsrana uğramışlardır. Onlar hidayete ermiş (kimseler) değildi. (Yunus Suresi, 42-45)

Andolsun, cehennem için cinlerden ve insanlardan çok sayıda kişi yarattık (hazırladık). Kalpleri vardır bununla kavrayıp-anlamazlar, gözleri vardır bununla görmezler, kulakları vardır bununla işitmezler. Bunlar hayvanlar gibidir, hatta daha aşağılıktırlar. işte bunlar gafil olanlardır. (Araf Suresi, 179)

inkar edenlerin örneği bağırıp çağırmadan başka bir şey işitmeyip (duyduğu veya bağırdığı şeyin anlamını bilmeyen ve sürekli) haykıran (bir hayvan)ın örneği gibidir. Onlar, sağırdırlar, dilsizdirler, kördürler; bundan dolayı akıl erdiremezler. (Bakara Suresi, 171)

ha ben ayet koydum kesin dinciyim !

işte son dönemde ülkemizde boku çıkan bir başka olay da bu. şu cemaatci-dinci, şu akpli, bu chpli vb. vs...

bizleri bölmeleri ne kadar da kolay.

biz bizeyken düşmana ne gerek var ki zaten.

allah şahidim olsun, alenen zina teklifi de alsam bu saçmalığı kabul etmem. o verse nefessiz s... diyen kimseler hiçbir zaman nefslerine hakim olamamış kendilerine hiçbir zaman sahip çıkamamış kişiler malesef.

azıcık düşünün. azıcık size verilmiş en büyük nimetlerden olan aklınızla hareket edin.
Günde 3 kadınla sevişmemiz gerekir ki ona taşak dayanmaz. imkansız haber.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar