bugün

insana acayip koyan durumdur. insan Haklarına aykırı lan. insan Hiç Mi eğlenmeyecek. Yazık amk. Neyse ki ben evdeyim. Evet.
ağır ciddi bir tespittir. harbiden lan bu insanlar eğlenmeyecekler mi? ne lan bu?

edit: o değilde oturduğum mahalle caminde sela okunuyor biri gitti yıl başı yıl başı. Azrail çalışıyorsa herkes çalışacak amk.
eğlenceyi geçin resmi tatil. eğer özel bir anlaşma yoksa bugün çalışmama özgürlüğü var.
Cok aci veren bir olaydir. Bari biraz gec gidilseydi lan.
2 ocak 2014te sınava girecek olmaktan daha küçük bir hadisedir.
kölelikten ziyade sorumluluk bilincinden olduğunu düşündüğüm durumdur. evde elinize bakan kimse olmasa insan haklarını daha bir kolay savunuyor.
buna üzülüp ağlayanlar işsiz kalırlarsa 2015'te de gideceğim bir işim dahi yok diye ağlayacaklar. gidin çalışın lan! zor geliyorsa ve ayrıca götünüz yiyiyorsa istifa edin.
Sıcacık evde oturan vasıfasızların istifa edin diye mal mal bağırdığı durum. Amk çok seviyorsun işini git çalış tutan mı var? Evet.
nasa da mühendisim götleri yiyorsa işten çıkarsınlar. zaten aldığım aylık 30-40 euro çokta fif
(bkz: ingiltere premier ligi)
sabahtan beri maç yapıyor adamlar. yazık bugün bile çalışıyorlar. ben izlemekten yoruldum adamlar maç yapmaktan yorulmadı.
önce city maçı, sonra liverpool,arsenal, chelsea, şimdi manu.
gerçi ben söz konusu bu futbolculara zerre acımıyorum.