bugün

bir şeylerin kötü olduğunu iyice gösteren maç. 2 metrelik forvetlerin kanatlara geçip 1.78'lik olcay'a orta yapması futbol mantığıma sığmıyor. Ya da ben yıllarca boşuna futbol izlemişim. Uyanın beYLER. Iki maç rahat kazanınca artık heP rahatız sandık. Biz ne zaman rahat maç izledik ki bu yıl izleyelim.. Şampiyon da olsak o iş sıkıntıya girecek arkadaş.
ekim ayına da kanserli başladığımız maç.
(bkz: beşiktaş kanseri)
kaybettiğimiz maç. renklilerin konusunu dahi açmaya hakları yoktur. (bkz: fc orduspor) (bkz: kasımpaşa city)
kuarejmaa da kuarejmaa diye ağlayan liseli takımdaşlarımın, 2 hafta önce heykelini diktikleri adamı bugun teneke bağlayıp gönderen mahkeme tescilli şikecilerin, uzay futbolu oynayan ancak galaktikos futbolu oynayan ordu ya yenilen adamların laf sokmak için sıraya girdikleri maçtır.

ya hadi renklileri anlıyorum da skor taraftarı olan kuarejjmaaa cıları sikip çoğaltasım geliyor lan. necip döktürmüş, gençler parlatılmaya başlanmış. 1-0 yenikken 18 yaşındaki çocuklar sürülmüş o sahaya. ee daha ne ???

amına koyim ne bekliyodunuz bu sene? uefa bile siktir çekmiş bize gidin madden düzelin gelin diye..

hala karejmaa diye ağlıyosunuz lan olum olcak lan bu takım az durun siktirtmeyin belanızı liselier. 1-0 yenilmişiz siktiredin. sakalı çıkmamış çocukların, onları bu halde bile sokan teknik direktörün kaşının gözünün sadakası olsun.

kuarejmacı ve skorcu olmayan beşiktaşlı bir dost.
bizi kahreden bir maç daha olmuştur. ama bu sene bu sonuclara hazırlıklı olmalıyız diye düşünüyorum ha bi de beşiktaş çocuğu yok esrar kullanıyor yok alkol alıyor alır tabii eroin bile vurur yakında. kolay mı ankara konya..
bjk'nin çapını göstermiş maç. ibo kendini ceza sahasında yere atar hakem penaltıyı çalmayınca emek hırsızlığı olmuyor mu? bir de utanmadan yeri göğü inletir o ibo. ha orduspor diyenler galatasaray ortaya bir futbol koyuyor. yeniyor yeniliyor ama bir karakteri var oyununun. bjk bu hafta sonu oynayacağı derbi maçlar gibi maçlarda yine canını dişine takacak ama bu sezon bu takımdan fazla şey beklemeyin. avrupa ligi hakkı kazanırsa samet'in elini öpmenizden vazgeçtim ayağını öpün.
uğur boral ve fernandes ikilisinin muhteşem uyumuna şahit olunan süper lig maÇı. *