bugün

sivasspor'un kazanacağı maç.
beraberliğin iddaa kuponlarında cazip göründüğü maç.
karşılıklı gol bahsinin yüzleri güldürebileceği karşılaşma.

umarım 1-0 da olsa beşiktaş kazanır o ayrı konu.
tek farkla beşiktaşımızın kazanacağı maç olacaktır. büyük ölçüde 2-1 alırız gibi geliyor. hem fener'in hem galatasaray'ın takıldığı hafta gelecek bi 3 puan süper olurdu. ayrıca son 2 maçta takım dersini almıştır diye düşünüyorum. niğde maçı çok önemli değil aslında ama yine de aybaba'nın açıklamalarından gençlerin toparlanacağı düşüncesindeyim. almeida'da gidemeyeceğini anladığından yarım sezon daha kendini gösterme çabası içinde olacaktır. sonuçta avrupa'da olmadığımızdan türkiye içi atacağı goller kendi çizgisini belirleyecek o da farkında. antep maçı nazarlık olsun bu maçı almamız lazım. haftaya fener maçına da moral kaynağı ve özgüven getirir.
beşiktaş'ın da diğer iki büyük gibi 2 farklı skorla kaybedeceği maç.
1-3.
hakemin fernandes'i cezalı duruma düşürmek için fırsat kollayacağı maç.
sivasspor'dan galibiyet beklediğimiz maçtır.
galatalıların ve şikecilerin ikişer posta yediği haftada, 3 puanı kazanması halinde beşiktaşın hesabına üç galibiyet yazılacak maçtır.

bu hafta gördük, izledik. para kazanmıyor, isim kazanmıyor, hava da çare olmuyor artık. hatta hakemler bile izlenme ve dinlenme korkusu ile adam gibi, delikanlı gibi maçlar çıkarıyorlar. yani artık şike işi yattı.

çıkan, oynayan, inanan ve isteyen kazanıyor kardeşim.
Fernandes'in kırmızı kart göreceği maç olacaktır.
Her fener maçı öncesi bu yapılıyor zaten. Ben bir kere tam kadro çıktığımızı hatırlamıyorum fener maçlarında!
bol bol kadın çığlığı duyacağımız müsabaka.
açıkçası korktuğum maç.

beşiktaş için sezonun en kritik maçlarından.

bu maç 3 puandan fazla. ulan tüm rakipler puan kaybetmiş tam lige tutunma haftası antep maçı ölçü olmasın sivok bizi mahvetti her şey yolunda giderken şimdi şu maça konsantrasyonumuzu verip ne olursa olsun kazanmaya bakalım.
fernandes'in deli şov yapacağı maç.

aha da buraya yazıyorum dileyenle maçtan sonra burda buluşalım.
2 oynanacak maçtır.
beşiktaş'ın veli ile gol bulacağı karşılaşma. demedi demeyin.
beşiktaş'ın atom karınca rıza'yı üzeceği maç.
3-1 bitecek maç.
forvetleri daha yırtıcı olan sivasspor'un favori olduğu maçtır.
galatasarayın şampiyonlar ligi fenerbahçenin alex sıkıntısını fırsat bilip kazanmalısın beşiktaşım...
holoskonun bencılce gol kacırdıgı mac oluyor. sag caprazdan!
sivaspor sirinlere dönmüş mavi formayla!
necibin 40 metre! ileri dogru top surdugu mac oluyor.
dişi kartalların susmadığı maç helal size. benzin shell'den orta fernandes'ten.
OLCAYIN ALMEDiANIN GÜZEL TOPUK PASINDA BURAK YILMAZA OZENDI. NEYSEKI BAŞARILI OLMADI
FERNANDESiN KALEYi KARŞIDAN GOREN BiR YERDEN SERBEST VURUŞ KULLANIYOR.
fernandes reyizin bencilliği olmasa daha da bi güzel olacak maç. olsun sen bencillik et biz izleyelim fernandes!