bugün

8 agustos ankara spontane iciyoruz zirvesinin evrilmis ve erkene vekilmis hali.
Yarin saat 18:00 gibi baslayip 23:00 gibi bitecek. Kurallar keskin, icmemek mekruh.
Ihsan oktay anar'i seven ve sevmeyen her yazar davetlidir.

Mekan: bahceli'de bir yer.
Ankarali olmayan yazarlarin da gelebilecegi zirve. +1leriniz de davetli.
En bir gercek zirve. ybia ile tanisma firsatini harcamak istemeyenlerin zirvesi.
Sicak yaz gununde ruhu serinleten zirve.
Gelenlerin the walking dead, breaking bad, game of thrones, samuel beckett, vivaldi, dexter, arka sokaklar, doktorlar hakkinda konusabilecegi; her kesime hitap eden ve free hug anlayisi ile misafirlerini karsilayacak bir zirve sahibine sahip zirve.
Evet, zirve sahibine sahip zirve.
ramazan ayı olması hasabiyle;
http://inciswf.com/1286602117.swf
bizde ramazanın ilk oruç dayağını kime atsak diyorduk, fırsat ayağımıza geldi. adresi ver panpa.
Sokak ortasinda icilmeyecek, kimsenin inanci ile dalga gecilmeyecek ve en onemlisi hosgorunun elden birakilmayacagi zirve.
Bir sey olmaz gencler. Ben varim arkanizda.
sonu karakolda bitecek buluşmadır.
- bu ara bana eksi veren piçler çoğaldı
- doğru konuş lan
- sende mi bana eksi verdin lan.
http://d1207.hizliresim.com/z/z/b9f8m.jpg
Hosgoru diyor zirve sahibi kisik sesiyle.. hosgoru.
Ama arkardan biri "sikerim lan hosgorunuzu, icmeyeceksiniz" dlyor bagirarak.
Zirve sahibi sakin. Sessiz. Zaferden adeta emin, basini kaldiriyor ve:
Amina kodugum yobaz ibneleri, diyor. Islam hosgoru dini deyip "adres ver" diyorsunuz ya; inandiginiz seye inat ben iciyorum. Sen kufrunu et, kariya kiza bak, cal cirp.
Ne demis hayyam?

Raki sarap iciyorsam kime ne
Yoksa sana zararim, icerim.
Ikimiz de gelsek kildan kopruye;
Ben durustsem sarhosken de gecerim.
ankaralılar tarafından katılımın yüksek tutulması gereken zirve. ama 1 eylülde yapılması gerekirdi.

(bkz: siklenmeyen yazar zirvesi)
ankara, istanbul, izmir gibi büyük şehirlerde ramazan ayında alkol tüketimi durmadığı için hiçbir sorun oluşturmayacak zirvedir.
Bir abuk subuk buluşma için insan kendini bu kadar mı parçalar zirveciğidir.
Ramazan ayinda gunahlari ikiye katlama firsati zirvesi.
Icki icmeyi marjinallik sanan gerizekalilarin bok attigi zirve. Ehehehhe
Katilamayacak yazarlar icin de birer yudum hupletecegim zirve. Gunahlariniz bana.
ramazandan sonra içen müslümanların ramazanda iştirak etmediği zirvedir. o boku yiyorsan, bu adama laf etmeyeceksin. bro, yarın ben gelirdim de, evden müsait olmam bir, ikincisi oruç olurum, üçüncüsü iftardan sonra kaykılsam bile bi bira bi demli çay olayı olmaz.

afiyet olsun.

not: adamın canını sıkmayın efendiler. belli ki bahçeli ayağının altı, akşama muhabbet edecek adam arıyor. olay bu. biz ne kasıntı zirveler gördük yoksa.
Mukemmel bir kadronun istirak edecegi zirve.
Ayrica agir sakirt, yobaz sozluk yazarlari bok atiyormus. Epeydir sozlugu takil etmedigimden ben de laf anlatmaya calismistim. Telefondan girince insan useniyor yazarlarin nick altina falan bakmaya. Zall buna bir cagre bulsun.
Ayrica bu moonlight sonata'nin katilamayacagi ilk zirvem sanirim. Adam istanbuldan nasil gelsin.

(bkz: bir bulut olsam)
gitmeyeceğim ve düzenleyeni tanımadığım zirvedir.

kimsenin panpişi falan değilim de bu cıvık cıvık iki yüzlülük beni çok geriyor arkadaş. sabahtan beri sol zımbırtıda sevgilisinin memesine tereyağı sürenden tut da amfide sevişene kadar neler görmedik neler. neyi gözünüze sokmuş adam, bira içmiş de kokusu mu gelmiş? adamın inancı yoksa, inancı var da korkusu yoksa, var inancı ama içmeye müsade ediyorsa bu efelik niye? çık 7'ye zaten içen içiyor sıçan sıçıyor (allah ıslah etsin)

takılmışsınız bi milletin gözüne sokma meselesine, kapatın amk gözlerinizi. hatta gidin, iftara kadar içmeyin, iftarda orucunuzu açın çayla devam edin, muhabbet edin. ne var yani.

bi de neymiş kız kaldırmak içinmiş bilmem neymiş. şehir efsanesi bunlar. yok değil de kaldırıyorsa hakkaten ona da helal olsun. alan razı veren razıysa yine bize düşen ne?
Baslamasina sayili zamanin kaldigi zirve. Ayrica illa alkol tuketmenize de gerek yok.
Mekan: lak lak.
Bahceli'de lak lak adli serin mekanda, acik havada gerceklesecek zirve.
Su an icin tek ben katiliyorum.
saat 17:30 sularında başlaması beklenen zirvedir. tek başıma olacağım için saati erkene veya geçe alabilirim. sonuçta kimse gelmiyor.
''yemin ediyorum ne güzel içiyorum ya, hayret bi'şey ne kadar da güzel içiyorum yaaa alla allaaah''

ismail abi stayla devam eden zirve.